banner851

banner955

GENÇ SPORCU DÜZCE ÜNİVERSİTESİNİN GURURU OLDU

25-28 Mart 2022 tarihleri arasında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde gerçekleştiren Üniversiteler arası Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi bölümü 3.sınıf öğrencisi Hatice Kolçak tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.21 yaşındaki Hatice Kolçak’ın bu başarısı Düzce Üniversitesinin gurur kaynağı oldu.

Spor 29.03.2022, 16:50
339
GENÇ SPORCU DÜZCE ÜNİVERSİTESİNİN GURURU OLDU

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Hatice Kolçak,  25-28 Mart tarihlerinde, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde gerçekleştirilen Üniversitelerarası Türkiye Taekwondo Şampiyonasında çıktığı maçlarda rakiplerini yenerek finale yükseldi. 21 yaşındaki genç sporcu Hatice Kolçak Büyükler  Final maçında  çıktığı ringde rakibini yenerek şampiyon oldu. 


ŞAMPİYONLUK MADALYASI ALMANIN  GURURUNU YAŞADI
 Şampiyon Taekwondo sporcusu,  Hatice Kolçak, daha sonra yapılan törende kürsüye çıkarak madalyasını almanın mutluluğunu yaşadı. Düzce Üniversitesi öğrencisi ve  Mert Asya Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu olan Hatice Kolçak’ın şampiyon olup büyük bir başarı elde etmesi sevinçle karşılandı.


Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız