banner851

banner955

Gençler önlerindeki maçlara bakacak.

Düzcespor Süper Gençler pazar günü yaptığı Fenerbahçe maçında aldığı farklı yenilgiyi unutarak önündeki maçlara bakmak istiyor.

Spor 22.09.2008, 19:05
207
Gençler önlerindeki maçlara bakacak.
banner1032

Teknik Direktör Kenan Özen, bu maça aslında iyi hazırlandıklarını ancak oyuncuların Fenerbahçe'yi gözlerinde çok büyüttüklerini söyledi. Takıma dışarıdan 10 tane oyuncu transferi yapıldığını söyleyen Özen, çocukların henüz bu ligi tanımadıklarını ama maça çok iyi hazırlandıklarını belirtti.

Kenan Özen aslında bu yılki amaçlarının , rakipleri tanımak , ellerinden geldiğince iyi oynayarak gelecek seneler için adım atmak olduğunu söyledi. Sözen sözlerine şöyle devam etti. “ Bizim oyuncularımız yeterli kapasitede ama yeterli derecede bir araya gelemediğimiz için takımda oyun problemleri oldu. Grubumuzda olan İstanbul takımlarının hepsi çok iyiler. Önümüzdeki haftalarda bizi çok daha ciddi ve sıkıntılı maçlar bekliyor. Biz bu maçta önemli pozisyonlara girdik ama duran toplardan 4 gol yedik.2. Yarıda yaptığımız değişikliklerle oyuna ortak olduk ama 4 golü yiyince çocukların toparlanması zor oldu. Bundan sonraki maçlarda daha şevkli ve inançlı oynayıp takımı üst seviyelere çıkartmaya çalışacağız.”

banner844
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur