banner851

banner614

GENÇLER SPORLA YAŞIYOR

Sporla Yaşa Projesi gençleri sporla buluşturuyor. 37 okuldan 180 gencin katıldığı proje kapsamında Vali Adnan Yılmaz Nurettin Zafer sahasında spor yapan gençleri izledi.

banner619
Spor 19.11.2012, 17:35
215
GENÇLER SPORLA YAŞIYOR

Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Nurettin Zafer Stadyumunda “Sporla Yaşa Projesi” kapsamında spor yapan gençleri ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Vali Adnan Yılmaz, gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesine olanak sağlayan projenin kendisini çok duygulandırdığını söyledi.
 Yılmaz, “ Gençlerimizin kahvehane köşelerinde ya da sokak aralarında boş zaman geçirmeleri herkesi üzdüğü gibi biz idarecilerinde kalbinde ağır yaralar açmaktadır. Sporla Yaşa Projesi gençlerimize atılan en büyük adımlardan biri olarak görüyorum.”diye konuştu.
Yılmaz’ın konuşmasının ardından protokol üyeleri gençlere forma hediye ederek toplu fotoğraf çektirdi.
Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı, çeşitli kamu kurumları ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün sekretaryalığında gerçekleştirilen ‘Sporla Yaşa’ projesine 37 okuldan 180 genç katılıyor. Proje, suça karışma ihtimali olan ve dezavantajlı gençlerin sosyal ve sportif faaliyetlerle kişisel ve bedensel gelişimlerini sağlaması amaçlanıyor.

banner844
Yorumlar (0)