banner851

banner955

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU KUTLANIYOR

Gençlik Haftası Düzce’de bir çok sportif etkinliklerle dolu dolu kutlanmaya devam ediyor. Gençlik Haftası kutlamalarına Düzce Sevgi Evleri Sitesi gençleri de 3 ayrı kategoride koşu düzenleyerek katıldı. Düzce Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk’ünde hazır bulunduğu koşuda dereceye giren gençlere ödül verildi.

Spor 18.05.2022, 15:26 18.05.2022, 15:39
475
GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU  KUTLANIYOR

Gençlik Haftası Düzce’de bir çok sportif  etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor.  İlimizde dolu dolu programlarla kutlanan Gençlik Haftasına Düzce Sevgi Evleri Sitesi de üç ayrı kategoride  koşu düzenleyerek katıldı.  11 Sevgi Evleri Sitesi gencinin katıldığı yarışmalar Düzce 18 Temmuz Stadında yapıldı.    Dereceye giren sporculara yarışma  sonunda törenle ödül verildi. 

GENÇLERİN  YARIŞI  ÇEKİŞMELİ VE HEYECANLI GEÇTİ

Düzce Sevgi Evleri Sitesinin düzenlediği Gençlik Haftası Koşusu 100 metre- 200 metre ve 400 metre yarışmalarıyla gerçekleşti.   Yarışmaları Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü yakından takip etti. Koşularda gençlerin dereceye girmek  için mücadelesi,  heyecanlı ve çekişmeli sahnelere yaşanmasına neden oldu.  

  Yarışma sonunda dereceye girenler için bir ödül töreni düzenlendi. Törende  dereceye giren sporcu gençlere İl Müdürü Ercan Öztürk tarafından para ödülü verildi.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız