banner851

banner955

Gençlikspor 2.5 Trilyonluk Rakibe Karşı

Türkiye basketbol 2. liginde mücadele eden düzce gençlikspor pazar günü saat 16.00 da düzcede grubun en büyük şampiyon adayı trabzonsporu konuk edecek. 2.5 trilyonluk bütcesi bulunan rakibe karşı taraftara büyük görev düşüyor.

Spor 12.12.2009, 19:06
208
Gençlikspor 2.5 Trilyonluk Rakibe Karşı
banner1032

İkinci basketbol liginde mücadele eden düzce gençlikspor pazar günü saat 16.da ligin şampiyon adaylarından trabzonsporu konuk edecek.
Ligde oynadığı 8 maçıda kaybeden temsilcimiz küme düşme hattında bulunuyor ve trabzonspor ile ardından oynayacağı hacettepe maçları çok zor geçecek.
Kırmızı lacivertli temsilcimizin bu maçtan alacağ sonuç merak edilirken en büyük güç yine taraftarlar olacak.
Taraftarların pazar günü oynanacak olan trabzonspor maçına büyük ilgi göstermesi bekleniyor
diğer yandan karadeniz basını trabzonsporu şimdiden şampiyon ilan etmiş bile
gazetelerin cumartesi günü sayfalarını düzce gençlik maçı süslemiş durumda.
Tek hedeflerinin bako basketbol ligi olduğunu söyleyen trabzonspor basketbol kulübü başkanı saner ayar tek hedef beko basketbol ligi ve rakibimiz düzce gençlikspor her ne kadar ligin son sırasında bulunsada bizler her maçımızı ciddiye alıyoruz ve düzce gençlik maçınıda böyle değerlendiriyoruz bu maçı kazanıp rakibimizin puan kaybetmesiyle birlikte liderlik koltuğuna oturmak amacındayız dedi.
Bilindiği gibi trabzonspor basketbola 2.5 trilyonluk bir yatırım yaptı ve bu sezon beko basketbol ligine çıkmayı kafasına koymuş durumda
bu maçta düzce gençlikspor taraftarları çok düşük ücretlerle oynayan basketbolcularını Yalnız bırakmayıp trilyonluk kadroya karşı desteklemeleri bekleniyor


Yorumlar (0)
16
hafif yağmur