banner851

banner955

Gençlikspor lige hazırlanıyor

Gençlikspor Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Taşkın, takımın sorunlarını çözmek için uğraş verildiğini söyleyerek, “ umarız verilen sözler tutulur.” dedi.

Spor 01.10.2009, 17:44
197
Gençlikspor lige hazırlanıyor

17 Ekim'de başlayacak olan TB2 Liginde mücadele eden Düzce Gençlikspor çalışmalarına devam ediyor.Lige geri dönen Gençlikspor'da, oyuncular Akçakoca da ki milli takımlar kampına katıldı.10 oyuncusu bulunan takım son hızla lige hazırlanıyor. Çarşamba günü yapılan toplantıda takımla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp başkanı Tolga Taşkın, kendi aralarında düzenledikleri toplantıda durum değerlendirmesi yaptıklarını, 17-18 ekimde başlayacak olan lig için oyuncuların 2 aylık maaşının kamp dönüşü verileceğini bildirdi. Taşkın, Federasyona geçen yılardan kalan ve bu yılda katılım bedeli olan 45 milyarlık borçları olduğundanda söz ederek, “ Ercan bey borçların yapılandırılması ile federasyonla görüştü.28 milyarlık bir kaynakta oraya göndereceğiz. 10 oyuncumuz var transfer yapmamız lazım. Mutlaka takviye gerekiyor takıma. Özellikle çok iyi bir Amerikalı oyuncu almamız lazım. Sözler var fakat bunların ne zaman geleceği belli olmadığı için bir şey diyemiyoruz. Ligin 3 maçı bizim için çok önemli.Bu maçları kazanmak zorundayız.En sonunda gönlümüz razı olmadı.Lige girme kararı aldık.Umarız verilen sözler tutulur.” dedi.
Bu arada Düzce Gençlik Spor'un oluşturulan yeniYönetim kurulunda Fatih Yiğit, Ferit Küçük, Mete Güner Mehmet Saygun, Oktay Çakır, Ömer Bektaş, Ömer Gaydanoğlu, Başkan Tolga Taşkın, Serkan Tut, Yalçın Bekar yer aldı

banner844
Yorumlar (0)
24
açık