banner851

banner614

GERÇEK OYUNUMUZU OYNARSAK NEDEN OLMASIN?

Düzcespor, Çarşamba günü ligin en zorlu sınavına çıkacak. Bazen en zorlu maçlar kolay, bazen de en kolay maçlar en zor olabiliyor. İşte bunlardan bir tanesi Bayrampaşa - Düzcespor maçı. Maç Çarşamba günü saat 14:00’de Recep Tayyip Erdoğan Stad'ında oynanacak.

banner619
Spor 26.10.2020, 11:15 26.10.2020, 14:54
1698
GERÇEK OYUNUMUZU OYNARSAK NEDEN OLMASIN?

Düzcespor ligin en zorlu maçına Çarşamba günü saat 14:00’de Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda çıkacak. Bazen en zorlu maçlar kolay olurken, bazen de en kolay maçlar en zorlu olabiliyor, denildi. Düzcespor çalışmalarına tam gaz devam ederken yeni Teknik Adam Mustafa Kemal Kılıç’ın oyunculara nasıl oynamaları gerektiği hakkında direktifler verdiği görüldü. Düzcespor, Teknik Direktörü Mustafa Kemal Kılıç yapılan idmanlarda oyunu durdurup, oyuncuları ikaz ettiği gözlerden kaçmadı.

MAÇIN HAKEMLERİ TRABZON BÖLGESİNDEN

Çarşamba günü oynanacak Bayrampaşa - Düzcespor maçı saat 14:00’de başlayacak. Bu maçın hakemleri Trabzon bölgesinden Tolga Sancaki, yardımcıları yine Trabzon bölgesinden Ali Rıza Öztürk, Ertan Demirci, maçın dördüncü hakemi ise Erdal Çetin olacak.

ÖNEMLİ OYUNCU YOK

Çarşamba günü oynanacak Bayrampaşa - Düzcespor maçında, Düzcespor’un önemli oyuncusu Metin Sevinç cezalı olmasından dolayı bu müsabakada yer almayacak.

Yorumlar (2)
Samimi 12 ay önce
Bolu spor gibi olmayın..
Beyköy 81.5 12 ay önce
Bayrampaşaya başarılar dilerim SAMPİYON BAYRAMPAŞA BEYKÖY