banner851

banner614

GEREKİRSE TAKVİYE YAPILACAK

banner619

Düzcespor kulübü yaptığı basın toplantısında Teknik direktör Ahmet Duman ve basın sözcüsü Emrah Özer açıklamalarda bulundu.

banner846
Spor 12.10.2017, 12:04 12.10.2017, 15:24
847
GEREKİRSE TAKVİYE YAPILACAK
banner844

Düzcespor kulübü yaptığı basın toplantısında Teknik Direktör Ahmet Duman ve basın sözcüsü Emrah Özer çok önemli konulara değindi.

Düzcespor Teknik Direktörü Duman, Düzcespor olarak sahada göze hoş gelen bir futbol oynayacaklarını söylerken Çatalca maçında oynadıkları futbol ve mücadeleden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

Taraftarlara değinen Duman şöyle devam etti; “Her zaman yanlarında olmaları gerekiyor. Bizi 12.adam olarak devam desteklesinler taraftarlarımız ve basın tek yürek olmamız gerekiyor. Buraya başarılı olmak için geldim gerekirse devre arasında oyuncu alabiliriz. Savunmada daha iyi olacağımızı, hücumda ise gol yollarına nasıl gidileceğini çözmemiz gerekiyor.” dedi.

Düzcespor Basın Sözcüsü Emrah Özer ise Bayrampaşaspor maçında taraftarları yanlarında görmek istediklerini ve bunun için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirterek Batman maçından sonra birlik beraberliği sağladıklarını ve bundan sonra daha iyi olacaklarını ifade etti.

Yorumlar (1)
Istduzce81 4 yıl önce
InsAllah sabirla ve sebatla hocamiza destek cikariz. Bu uzun bir surec, emek verecekler ve iyi sonuz alacagiz. Tff 3700tl ceza verdi. Ne gerek var kufure, yabanci maddeye? Baska turlu destek olmaz mi? Akli selim insanlarin sakin olmasi lazm