banner851

banner614

Goller ilk yarıda geldi

Balkander'in düzenlediği Balkan Kupası Futbol Turnuvası'nda A Grubunda karşılaşmalara devam edildi. Yapılan maçlarda Selamlar ile Üçköprü Gençlik karşı karşıya geldi.

banner619
Spor 16.08.2009, 13:29
194
Goller ilk yarıda geldi

Balkander'in düzenlediği Balkan Kupası Futbol Turnuvası'nda A Grubunda karşılaşmalara devam edildi. Yapılan maçlarda Selamlar ile Üçköprü Gençlik karşı karşıya geldi. İlk yarıda atılan gollerle karşılaşma 1-1 sona erdi. Karşılıklı atakalarla başlayan mücadelede her iki takım birbirlerinin kalelerine yüklenmeye başladı. Maçta golsüz eşitliği bozan ilk taraf Üçköprü Gençlik oldu. 15. dakikada Üçköprü Gençlik geliştirdiği atakta oyuncusu Taner ile topu ağlara gönderdi. Atılan bu gol ile Üçköprü Gençlik 1-0 öne geçti. Ataklarını devam ettiren Selamlar girdiği gol pozisyonlarından faydalanamadı. Üçköprü Gençlik riske girmek istemedi. 24. dakikada Selamlar oyuncusu Özcan girdiği pozisyonda topu ağlara gönderdi. İlk yarının sonlarında takımlar öne geçmeye çalıştı. Ancak son vuruşlarda ataklar sonuçsuz kaldı ve ilk yarı 1-1 sona erdi.

İkinci yarı gol sesi çıkmadı

Takımların ikinci yarı mücadelesi de çekişmeli geçti. Galibiyet için birbirlerinin kalelerine yüklenen takımlar, gol pozisyonlarına girmelerinekarşın gol sesi çıkmadı. Etkili ataklarını sürdüren takımlar defanslarında da tedbiri elden bırakmadı. Maçta başka gol olmayınca karşılaşma 1-1 sona erdi.

Yorumlar (0)