banner851

banner614

GÖLYAKASPOR SON SANİYEDE DEVİRDİ

Düzce Süper Amatörde Gölyakaspor deplasmanda Yığılcaspor'u son saniyede penaltı golü ile devirdi.

banner619
Spor 08.03.2016, 15:42 08.03.2016, 15:47
385
GÖLYAKASPOR SON SANİYEDE DEVİRDİ
 Müsabaka Yığılca ilçe sahasında oynandı maça Gölyakaspor iyi başladı ilk 15 dakika Gölyakaspor ve Yığılcaspor gol bulamadı 19.dakikada Gölyakaspor firikik kullandı topun başına geçen Muhammet nefis vuruş ile Gölyakaspor'u 1-0 öne geçirdi.Kendi evinde mağlup duruma düşen Yığılcaspor oyunda baskı kurup gol aradı 35.dakikada aradığı golü bulan Yığılcaspor durumu eşitledikten sonra girdiği pozisyonları değerlendiremedi. İlk yarı karşılıklı ataklar neticesinde 1-1  sona erdi.

İkinci yarıya iki takımda açık futbol oynadılar.70.dakikada  Samet oyun dışı kalarak son 20 dakikayı Gölyakaspor 10 kişi oynamak zorunda kaldı. Müsabaka böyle bitecek derken maçın son saniyesinde Gölyakaspor bir penaltı kazandı. Penaltının başına geçen Onur Sönmez düzgün vuruş ile takımını 2-1 öne geçirdi. Maçın hakemi penaltıyı attırdıktan sonra müsabakayı bitirince Gölyakaspor son saniyede attığı penaltı golü ile Yığılca deplasmanından üç puan ile döndü.Maçtan sonra haber merkezimize açıklamalarda bulunan Gölyakaspor Teknik sorumlusu Tevfik Keçeci zor maç olduğunu son 20 dakika 10 kişi oynadıklarını son saniyede attığımız gol ile galip geldikleri için sevinçli olduklarını ifade etti. Keçeci haftaya Sivrikaya Sinerjispor maçında ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Gölyakaspor Teknik sorumlusu  Tevfik Keçeci, “hiçbir şaibe olmadan bütün maçlara nasıl çıktıysak bu haftada böyle çıkacağız“ dedi.

Spor servisi

banner844
Yorumlar (1)
köylü 6 yıl önce
bütün takımlar elinden geleni yapacaklar ama şampiyonun kim olacağı önwemli değil hak eden kazansın akça koca finallerde kim çıkarsa çıksın maçın fovarisi