banner851

banner614

GÖLYAKASPOR’DA TEKNİK ADAMLAR BELLİ OLDU

Düzce süper amatör takımlarından Gölyakaspor’ u 2016-2017 futbol sezonunda takımı Alaattin Koç ve Tevfik Keçeci’nin çalıştıracağı ifade edildi.

banner619
Spor 13.08.2016, 12:53
1002
GÖLYAKASPOR’DA TEKNİK ADAMLAR BELLİ OLDU

Düzce süper amatör takımlardan Gölyakaspor’ da teknik ekip belli oldu. Gölyakaspor yönetiminden yapılan açıklamada 2016-2017 futbol sezonunda takımı Alaattin Koç ve Tevfik Keçeci çalıştıracağı bildirildi. Keçeci, “Bizlere bu görevi layık gören Gölyakaspor yönetimine teşekkür ederim” dedi. Keçeci Gölyakaspor olarak yeni sezonda başarılı olmak için kollarını sıvadıklarını ve Alaattin Hoca ile iyi bir ikili olacaklarını Gölyakaspor’u iyi yerlere taşıyacaklarını ifade etti. Geçen sezonun son maçlarında bir çok genç oyuncuyu kadrolarına kattıklarını ifade eden Keçeci bunun faydasını bu yıl göreceklerini çok yetenekli oyuncularının olduğunu ve zaman ile bir çok genç oyuncuyu kadrolarına katacaklarını söyledi.

Haber; M. YILDIRIM 

banner844
Yorumlar (2)
Topcu 5 yıl önce
Teyfik hoca senn çalıştrdğn takım ligde kalırsa başarı demektir kendini glştr ondan sonra takımın başına geç bu işler çoluk çocuk çalıştrmaya benzemeZ
tevfik kececi 5 yıl önce
topcu 2 sezon calıstırdım takımı .2 sezondada kümede kalma mücadelesi yapan takımı aldım üstlerde oynattım.sen önçe topçuysan bunları bilrdın .bıde adınıda yazda takıma alayım senı sampiyon yaparsın bizi...TOP cu.