banner851

banner955

Göncüler:Ligde kalmak istiyoruz

Düzcespor'da kritik Aksarayspor maçı öncesi bir otelde oyunculara yemek verildi. Zafer Göncüler, Aksarayspor karşısına güçlü çıkmak istediklerini söyledi.

Spor 10.03.2009, 16:24
230
Göncüler:Ligde kalmak istiyoruz

Düzcespor, Aksaray'a gitmeden önce bir otelde yemekte biraraya gelerek moral depoladılar. Düzcespor Teknik Direktörü Zafer Göncüler, yaşanılan sıkıntıları takıma yansıtmadıklarını ve antremanları aksatmadan her şey normalmiş gibi çalıştıklarını ifade ederek, maddi anlamda hiçbir şey düşünmediklerini, para verilmesi halinde teşekkür edeceklerini belirtti.

Takımın ve kendisinin sahada para için değil lig'de kalmak için mücadele edeceklerini söyleyen Göncüler, “ Keçiören Belediyespor geçen hafta kaybedince puan farkı da azaldı. Aksaray maçı sonrası Keçiören Belediyespor ile karşılaşacağız. Puan alıp Keçiören Belediyespor'un önüne geçebilmemiz için bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor.

En önemli konunun motivasyon olduğunu ve bu konuda iyi olduklarını belirten Göncüler, Aksarayspor maçının ve oynayacakları bütün maçların önemli olduğunu vurgularken, her maçın final olduğunu söyledi.

 

Yorumlar (0)
28
kapalı