banner851

banner614

GÖREVİNİZİ EN UYGUN ŞEKİLDE UYGULAYIN

banner619

2. 3. Lig ve BAL takımlarının tepkisini çeken TFF Başkanı Nihat Özdemir’e birde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’ta tepki gösterip görevinizi en uygun şekilde uygulayın dedi.

banner846
Spor 20.07.2020, 19:50
1377
GÖREVİNİZİ EN UYGUN ŞEKİLDE UYGULAYIN
banner844

Başkan Koç Fenerbahçeli taraftarların, Nihat Özdemir'in Federasyon Başkanlığından istifası ve kulüp üyeliğinden ihracıyla ilgili yoğun talepleri olduğunu hatırlatan Koç, şöyle konuştu:

"İstifa bir kişisel müessesedir. İsteyen bir görevden istifa etmek isterse ediyorum der ve ayrılır. İstifa edebilmek için irade ve özgürlüğe sahip olunması gerekmektedir. Muhtelif konuşmalarımda sayın başkanın itinayla seçildiğini ve manevra alanının kısıtlı olduğunu birkaç kez ifade etmiştim. İstifa etmesini beklemenin doğru olacağını düşünmüyorum. Bizi ilgilendiren konu, kulübümüzün üyeliği ile ilgili, kulüp üyeliğinden ihraç bir sürece bağlıdır. Tüzüğümüzde de net bir şekilde tarif edilmiştir. Yönetim kuruluna kalan bir karar değildir. Ancak gelen yoğun talepler, ilgili kurullarımız ve yönetim kurulu tarafından değerlendirilecektir. Taraftarlarımıza bu konuda da birkaç söz söylemek istiyorum, bir kurumdan atılmak onur kırıcı, üzüntüye sebep veren bir konudur. Şahsen, kulübümüzden Nihat Bey'in ihraç edilmesini Nihat Bey için çok bir şey ifade etmeyeceğini, hatta şirin gözükmek istediği çevreler için kendisine bir mükafat olacağını düşünüyorum. 'Bakın ben koskoca Fenerbahçe camiasını sizler için karşıma aldım' diyebilecektir. Görevimiz süreci en doğru şekilde uygulamak, kurulları çalıştırmak. Buradan ne netice çıkar, bilemem. Fenerbahçe'yi zaten gerçek anlamda, gönülden özümsememiş birisi için çok da fazla etkisi olacağını düşünmüyorum. Belki de mükafat gibi de görülebilir.”

Yorumlar (2)
Özcan kahveci 12 ay önce
Doğancan düzce spor büyük kayıp hava hakimiyeti topsuz alanda oyunu iyi okuması takıma taraftarla güven veriyordu bir taraftar uzuldum
Özcan kahveci 12 ay önce
Doğancan düzce spor büyük kayıp hava hakimiyeti topsuz alanda oyunu iyi okuması takıma taraftarla güven veriyordu bir taraftar uzuldum
21°
kapalı