banner851

banner955

GÖZLER SPOR VAKFI VE BELEDİYEDE…

Düzce Belediyesi sorumluluğundaki çarşı merkezinde bulunan otopark alanlarından tahsil edilen ücretin nerelere harcandığı sorgulamaya açıldı. Araçlarını park eden sürücülere kesilen fişlerde 4 liralık ücretin Düzce İlinde Sporu Geliştirme Vakfı adına toplandığı açıkça belirtilirken, söz konusu vakfın 2 yıldır Düzce sporu için tek kuruş harcadığı kamuoyuna yansımadı.

Spor 04.09.2020, 12:53 04.09.2020, 18:06
1510
GÖZLER SPOR VAKFI VE BELEDİYEDE…

Düzce’de belediye eliyle toplanan ve her gün binlerce lirayı bulan otopark paralarının akıbeti merak ediliyor. Bilindiği gibi Düzce Belediyesi şehir içindeki yol kenarlarına ve Asar Deresi civarına park edilen araçlar için 4 ila 5 lira arasında değişen ücretler tahsil ediyor. Alınan bu otopark bedelleri karşılığında araç sahiplerine verilen fişlerde “Düzce İlinde Sporu Geliştirme Vakfı İktisadi İşletmesi” yazması, gelirlerin vakfa aktarıldığını kanıtlıyor.

Ancak son olarak 2018 yılında genel kurulunu yapan ve yönetiminde vali ile yerel yöneticiler gibi protokolün tepesindeki isimlerin yer aldığı Düzce İlinde Sporu Geliştirme Vakfı’nın şu ana kadar Düzcespor’a ve amatör takımlara maddi yardım ya da malzeme desteği yapmaması “Toplanan paralar nerelere harcanıyor?” sorusunu gündeme taşıdı.

Alınan karar gereği kaynak oluşturmak için otopark ücretlerinin aktarıldığı vakfın bugüne kadar ne kadar para aldığı ve bu paraların nerelere harcandığı konusunda şimdi gözler Düzce Belediyesi  ve Düzce İlinde Sporu Geliştirme Vakfı’nda…

Düzce’deki tüm spor dallarını desteklemek için kurulan vakfın spor için neler yaptığı ve Düzce Belediyesi’nin otopark ücretlerinin tamamını vakfın hesabına yatırıp yatırmadığı konusunda kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar (13)
Yazik 2 yıl önce
Herkes geçinmenin yolunu bulmuş
Kazım Karabekir 2 yıl önce
Paralar komodinin üzerinde
hüsamettin 2 yıl önce
fotoğrafa girmeye çalışan ne alaka? kimi veya hangi kurumu temsil ediyor?
Yusuf 2 yıl önce
Şimdiye kadar niçin kimse sormadı.cebe giren parayı kim çıkarmak ister ki
Spor 2 yıl önce
Birilerine spor araba alınmıştır.
Murat Aydın 2 yıl önce
Başkan bu işler yanlış düzcesporu alın diyorsun alıyorlar yardım yok ayıp Mehmet keleşe aynı Mehmet sayguna aynısı yaptı adam sonra bıraktı
ali veli 2 yıl önce
ne düzce spormuş be bi bitmediniz. kime ne faydası olmuş bu güne kadar
ÖZCAN 2 yıl önce
ali veli bey...düzcespor düzcelinin ortak değeri..sizin için anlamı yoksa da onbinlerce düzceli bu ortak payda da bir araya geliyor. İnsanlar bu değer için 8milyon tl harcıyor. aileleri ile geçirebilecekleri vakitleri düzcespor yolunda geçiriyorlar. ama tabi bu gönül meselesi..ruhsuzların anlayabileceği birşey değil.
Ddddfff 2 yıl önce
Oradan buradan para toplamaya uğraşıyoruz mevcut stadın oraya yeni stadı yapın altına dükkanlar yapın nikah salonu yapın düzce spora gelir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız