banner851

banner614

GRUBUMUZ ÖYLE BİR GRUP Kİ…

Kırmızı lacivertlilerde Aksaray Belediyespor maçı sonrasında büyük bir moral düşüklüğü ve üzüntü gözlemlendi. Temsilcimiz Düzcespor Bergama Belediyespor maçından gelen galibiyet ile yeniden moral ve motivasyon depolayarak lider Aksaray Belediyespor’un evinde Orduspor’a 2-1 yenilmesiyle birlikte Düzcespor’a sezonun ilk yarısını lider kapatma şansı doğdu.

banner619
Spor 24.12.2020, 13:59
1451
GRUBUMUZ ÖYLE BİR GRUP Kİ…

Düzcespor kendi evinde 68 Aksaray Belediyespor’a 2-1’lik skorla kaybetmesinin ardından Düzce ili büyük bir üzüntü yaşadı. Bir anda bütün umutlarını yitiren taraftarlarımız Bergama maçının 2-1’lik skorla kazanılması ve sonrasında lider Aksaray Belediyespor’un kendi evinde Orduspor’a 2-1 kaybetmesiyle birlikte grubumuzda sıralamalar tekrar değişti. Bu durumla birlikte Düzcesporumuza ilk yarıyı lider bitirme şansı doğdu.

NASIL LİDER OLURUZ?

Kırmızı lacivertlilerde sezonun ilk yarısının sona ermesine 5 maç kaldı. Düzcespor’un 22 puanı bulunurken lider Kelkit Belediyespor’un 28 puanı bulunuyor. Fakat Düzcespor’un, Kelkit Belediyespor’dan iki maç eksiği bulunuyor. Düzcespor ertelenen Karaköprü Belediyespor maçını üç puan ile kapattığında puanını 25’e yükseltme şansına sahip olacak. Daha sonra Düzcespor Perşembe günü yine kendi evinde Modafenspor ile son maçını ise Kırıkkale ile deplasmanda sergileyecek. Düzcespor bu iki maçtan alacağı 6 puan ile puanını 31’e yükseltecek. Kelkit Belediyespor’un ise 1 maçı kaldı. Bu son maçı Aksaray Belediyespor ile deplasmanda oynayacak ve bu müsabaka berabere biterse Kelkit ilk yarıyı 29 puanla kapatmış olacak. Bir diğer rakibimiz Aksaray Belediyespor’un ise 2 maçı bulunuyor. Aksaray Belediyespor Perşembe günü Sultanbeyli deplasmanına çıkarak son maçta ise kendi evinde Kelkit Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Aksaray Belediyespor’un bu müsabakalarda alacağı puanlar çok büyük önem arz ediyor. Aksaray Belediyespor deplasmanda Sultanbeyli Belediyespor’u ve kendi evinde Kelkit Belediyespor’u kayıpsız geçmesi halinde Aksaray Belediyespor’un ilk yarıyı lider, Düzcespor’un ise 2. Sırada kapatma ihtimali doğuyor. Adıyamanspor ise kalan son üç maçını iç sahada Bergama Belediyespor ve Karaköprü karşılaşmalarını deplasmanda ise Bayrampaşaspor ile oynayacak. Bursa Yıldırımspor’un kalan maçları ise Kozan ve Bergama Belediyespor deplasmanları oldu. Bursa Yıldırımspor kendi evinde Muğlaspor ile oynayacak. Orduspor’un ise iki maçı bulunuyor. Perşembe günü Modafenspor ile deplasmanda daha sonra Kırıkkale ile yine deplasmanda karşılaşacak.

banner844
Yorumlar (1)
emin akın ABAĞBA 10 ay önce
yolu yok şampiyon olacağız tebrikler yönetime ve oyunculara teşekkürler selamlar canlar