banner851

banner614

‘GÜNE SAĞLIKLI BAŞLA, HAYDİ SPORA’

Düzce Belediyesi, her yaştan vatandaşı sporla buluşturup sağlıklı yaşamı teşvik etmek aamcıyla yeni bir proje hayata geçirildiğini duyurdu. "Spor Şehri Düzce" çocuk ve gençlerin farklı branşlarda eğitim alması sağlanan Spor Akademisi, haftanın 3 günü Millet Bahçesi’nde spor etkinlikleri düzenleyecek.

Spor 06.01.2022, 17:45
470
‘GÜNE SAĞLIKLI BAŞLA, HAYDİ SPORA’

‘Spor Şehri Düzce’ sloganıyla yaz aylarında yüzlerce ocuk ve gencin sporla buluşmasının sağlandığı Spor Akademisi’nin ardından Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün liderliğinde sportif çalışmalar hızla devam ediyor. 

Belediye bünyesinde çalışmalarını sürdüren Spor Akademisi, şimdi de ‘Güne Sağlıklı Başla, Haydi Spora’ başlığı altında hayata geçirilen spor etkinliğini vatandaşla buluşturmak için gün sayıyor. 

Spor Akademisi her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri sabah saat 09.30 itibariyle Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek etkinliklerde vatandaşların güne sağlıklı başlamasını sağlayacak.

Maske, mesafe ve temizlik kuralları çerçevesinde, kadın ve erkekler için ayrı gruplar oluşturularak gerçekleştirilecek spor etkinliklerine katılmak isteyenler, 0 380 523 93 33 numaralı telefondan kayıt yaptırabilecek.

banner844
Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı