banner851

banner955

GÜREŞ ALANI YALAN OLDU

Eski adı Kalıcı Konutlar olan Bahçeşehir’de bulunan güreş alanı yıkımı için Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından talimat verilerek çalışmalara başlanmıştı.

Spor 03.09.2020, 09:43 03.09.2020, 09:58
3343
GÜREŞ ALANI YALAN OLDU

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından yıkım talimatı verilmişti. Özlü’nün yıkım talimatı üzerinde çalışmaların devam etmediği ve şu an için aktif bir yıkım çalışmasının gerçekleşmediği vatandaşlar ve sporseverler tarafından dile getirildi.

Yıkım işlemini gerçekleştirmek için Düzce Belediyesi personelleri tarafından ilk girişimler başlatıldı fakat daha sonra çalışmaların durdurulduğu ve güreş alanının yıkım işleminin devam etmediği görüntülendi.

Öncü Haber Spor Servisi olarak yaptığımız “Güreş alanı yıkılıyor” haberi sonrasında güreş alanının yıkımının durdurulduğu ve yıkımın yalan olduğu gözlerden kaçmadı.

Başkan Faruk Özlü’nün talimatını kim veya kimler uygulamadığı ise akıllarda soru işareti olarak kaldı.

Haber: Manşet Spor Servisi

Yorumlar (12)
Yorumcu 2 yıl önce
Canim mekana ucube bir sey diktiler rezillik tam.Dinamit koyun patlatın sunu be.
rumuz 2 yıl önce
Sn. Dr. Faruk Özlü lütfen o ucubeyi kalıcı konuttan kaldırın. Sesimizi duymanız dileğiyle.
YIKIMIN MAKSADI NE 2 yıl önce
YAPILAN BİR GÜREŞ SAHASI NEDEN YIKILIYOR ÇOK MERAK EDİYORUM
Erhan 2 yıl önce
Kime zararı var ne güzel ata sporu olan güreşin organizasyonlar düzenlenebilir salgin geçtiği zaman veya baska faaliyetlerde kullanilabilir yapmaya degil yikmaya merakli olmayin
düzceli 2 yıl önce
düzce halkı ne çekti bu belediye başkanlarından biri yapıyor digeri yıkıyor yazık yazık
Yalçın yalova 2 yıl önce
Hazır yapılmış bir tesis neden yıkılmak isteniyor. Bir çok ilimizde olmayan bir tesis. Yıkmak yerine her yıl güreş veya başka festivaller amacıyla kullanılsa daha iyi olmazmi.
Hakan 2 yıl önce
orayı spor yürüyüş alanı yapsanız olur kültür alanı konserler olur dursun neden yıkıyorsunuz.
hamza 2 yıl önce
Hickimse ama hickimse yapilmis hizmetleri halkin rizasi olmadan kendi kafasina gore yikip kuramaz yazik gunah keske hersey eskisi gibi olsaydi Mehmet keles e cok kizardik ama Duzce onun sayesinde guzellesmisti simdi hali icler acisi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık