banner851

banner955

GÜREŞ ALANINA BÜYÜK TEPKİ VAR

Düzce kalıcı konutlarda yapılan güreş alanının yılda bir kez yapılan yağlı güreş organizasyonu dışında kullanılmamasına tepkiler gelmeye devam ediyor.

Spor 24.02.2018, 18:15
620
GÜREŞ ALANINA BÜYÜK TEPKİ VAR
Kalıcı konutlarda yapılan güreş alanı halktan tepki almaya devam ediyor. Büyük masraflar yapılarak kurulan güreş alanı kaderine terk edilmiş durumda bekliyor.  Kamuoyu yılda bir kez yapılan yağlı güreşler için bu kadar masrafın yapılmasını yoğun şekilde eleştiriyor.
Ata sporuna karşı olmadıklarını ama yapılan güreş alanının projeye aykırı olduğunu ifade eden vatandaşlar. Bu alana çok çeşitli spor kompleksinin yapılmasının daha faydalı olabileceğini vurguladılar. Kalıcı konutların üvey evlat muamelesi gördüğünü iddia eden vatandaşlar sadece 9. ve 10. bölgede spor salonu ve yüzme salonu bulunduğunu; yerinden dolayı da diğer bölgedekilerin bundan faydalanamadığını vurguladılar.
 Kamuoyu güreş alanına bir an önce yeni bir düzenleme yapılmasını beklerken, içinde diğer spor alanlarının olacağı bir komplekse dönüştürülmesinin çok daha iyi olacağını vurguladılar.
 
Yorumlar (3)
Keleşe Sorun 5 yıl önce
Keleşe sorarsanız çok faydalı ve heran her dakıka ınsanların faydalandığı bir tesis. YAzık kere yazık. Bu insanlar sıkılmadan birde çıkıp sosyal medyada Düzceye en çok ben hızmet ettim diyebiliyor.
Guzel haber 5 yıl önce
Bunu baskana da sorun
Vizyonsuz başkan eseri 5 yıl önce
Yılda bir daha güreş yapican bir sürü saha var kullan onları.O kadar bozuk yol eksik yatirim varken oraya milyon gommek ihanettir.Yapan firmayı bedeli de araştırın öncü.
17
kapalı