banner851

banner614

GÜREŞCİLER HIZ KESMİYOR

banner619

Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas kulübü, belli amaçlar ve hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutma, ata sporu olan güreşi sevdirme ve başarılı sporcular yetişme amacı olan kulüp, ulusal turnuvalardaki başarıları ile dikkat çekiyor.

banner846
Spor 05.01.2020, 14:40
462
GÜREŞCİLER HIZ  KESMİYOR
banner844

Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas Kulübü hız kesmiyor. Aziziye Mahallesi Özkan Olcay Spor Salonunda çalışmalarına devam eden Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas kulübü, haftanın altı günü çalışmalara devam ediyor.

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutma, ahlaklı birey yetiştirme, ata sporu olan güreşi sevdirmek ve başarılı sporcular yetişme amacı olan kulübün ulusal turnuvalardaki başarıları dikkat çekiyor.

İki yüz sporcunun üzerinde lisanslı sporcusu bulunan kulüp, Güreş İl Temsilcisi Ramazan Topal önderliğinde, antrenmanlarını İsmail Ünal ve Ufuk Yüksel Koçak nezdinde devam ettiriyor.  

Kulüp çalışanları ve sporcuları ata sporu olan güreşe destek veren başta Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye ve Belediye Başkan Yardımcısı   Hüdaver Gösterişli ’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.Yorumlar (0)
28°
az bulutlu