banner851

banner614

“Gururlanacağımız Düzcespor oluşacak.”

Yarın akşam Amatör Spor Kulüplerinin de katılımı ile, Düzcespor`un son durumu, Amatör Lig ve transferlerle ilgili olarak toplantı düzenlenecek.

banner619
Spor 09.07.2009, 18:37
186
“Gururlanacağımız  Düzcespor oluşacak.”

Yarın akşam Amatör Spor Kulüplerininde katılımı ile, Düzcespor'un son durumu, Amatör Lig ve transferlerle ilgili toplantı yapılacak. ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık konu ile ilgili bilgiler verdi. Bıyık Düzce'de spor adına bugüne kadar yapılan en büyük toplantı olacağını dile getirdi.

Amatör sporun sorunları üzerinde durulacak olan toplantıda , Futbolcu, hoca, transfer, saha gibi Amatörün tabanını ilgilendiren konular ve Düzcespor'un şu anki durumu, sporcu ve tesis konuları üzerinde durulması planlanıyor. Bu anlamda Düzce'de düzenlenmiş en büyük toplantı olacağını söyleyen Bıyık, “ Devletin ve milletin bir arada olacağı bir toplantı olacak. Burada sporun ve Düzcespor'un problemlerini konuşacağız. Gelecekte bizi Lig'de gururla taşıyacak olan Düzcespor'u yaratmaya çalışacağız" dedi.

Toplantıya Düzce Valisi Bülent Kılınç,Milletvekilleri Yaşar Yakış,Celal Erbay ve Metin Kaşıkoğlu'nun da katılması bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)