banner851

banner614

GÜVENDİM, GÜVENMEYE’ DE DEVAM EDİYORUM

banner619

Düzcespor’ un bütün maçlarını izleyen ve takip eden biri olarak Düzcespor oyuncularına güvendim ve güvenmeye devam ediyorum. Düzcespor bugün şampiyon olamadıysa Osman Özdemir’in günahının büyük olduğunu düşünüyorum.

banner846
Spor 03.05.2021, 12:29 03.05.2021, 12:53
1294
GÜVENDİM, GÜVENMEYE’ DE DEVAM EDİYORUM
banner844

Perşembe günü play off maçları başlıyor. Buradan Yusuf, Onur, Nevzat Metin, Bulut ve Bilal’e bir çağrı yapmak istiyorum.

Sizler Düzce ilini bu zamana kadar temsil edip kulüpten bütün mali vecibelerinizi aldınız. Helali hoş olsun ne yazık ki sizin gibi kaliteli oyuncuların bu gruptan Düzcespor’ u şampiyon yapamamanız sizin ayıbınız. Şimdi ne olacak? Bu ayıbı örtmeniz sizlerin elinde, Yusuf, Onur, Sıddık, Nevzat, Metin, Bulut ve Bilal bu takımın abileri, ilk öncesi sizler bir araya gelip, Düzcespor’u nasıl şampiyon yaparız? Hesaplarını yapın, daha sonra takım olarak bir toplantı gerçekleştirin. Birbirinizin sahada açığını kapatmak için söz verin.

Yalandan değil, yürekten yapın bunları. Ben sizlere her zaman güvendim ve güvenmeye devam ediyorum. İyi oyun iyi oyuncularla olur, buda sizlerde var.

 

AKSARAY MAÇINDA BUNU GÖSTERİN

Sosyal medyada taraftarlar sizlere güven doluyken şimdi bu tersine döndü. Sizlere güvendiğimi her yerde ifade ederken beni de yollarda çevirip “hocam bu oyunculara çok güvendiniz ama bak Düzcespor’ u şampiyon yapamadılar” ifadelerini kullanıyorlar.

Buna istinaden tekrar sizler eski oyunumuza dönüp rakipleri teker teker yenip bunu taçlandırmak, Düzcespor’ u şampiyon yapmak sizlerin elinizde. Mustafa Yıldırım olarak bu şampiyonluğu Düzce iline getireceğinizden zerre kadar kuşkum yok. Yeter ki sizler inanın, çünkü biz sizlere inanıyoruz.

Yorumlar (6)
Hayal kurdutma insanlara 3 ay önce
Antrenör
ibrahim 3 ay önce
Düzcespor,bu sezon lig maçlarında 5 maçlık galibiyet serisi yakalamıştı.şimdi ise 3 takımı eleyerek,2.lige çıkma şansı yakaladılar.Kaldı ki söylediğiniz Futbolcular;
Yusuf Akyel,Onur Demir,Nevzat Bilen,Metin Sevinç,Bilal Gülden,Bulut Kaya,
2.Lig de oynamış,tecrübeli Futbolcular.Mustafa Hocanın beklentisi,tüm Düzce nin beklentisi aslında.Haklı ve yerinde doğru bir tesbit.
Ramis karadeniz 3 ay önce
Mustafa hocam Düzcespor için verdiğin emek oyuncularda yok lig bitsin gidelim derdinde.. Seni seviyoruz Mustafa hocam.
Mehmet arı 3 ay önce
Mustafa hocam maç öncesi bu yazı iyi olmuş inşallah sizleri mahçup etmezler
Kazım Karabekir 3 ay önce
Saygılar…
TUNÇ 3 ay önce
KALBİM 2. LİG ; MANTIĞIM 3. LİGE DEVAM DİYOR...Düzcespor un playoff ta 3 zorlu rakibi ardarda geçip 2. Lige yükselmesi sadece futbol şansıyla mümkün olabilir...Umarım kalbimizden geçen gerçekleşir...