banner614

HABERLERİMİZ SES GETİRDİ!

banner619

Uzun zamandır Öncü Televizyonun hazırlayıp sunduğu Sportmence programında Şıralık tesislerinde bulunan 140 dönümlük arazi atıl vaziyette durduğunu ifade ederek sorunun çözümü için sesimizi duyarmaya çalışmıştık. Tabi ki yapılacak olan bu yatırımları her birisin yapıldığında siz sporseverlere göstermek haber yapmak yapılmadığında takipçisi olmak basının görevi olduğunu kimse unutmasın. Haberini yaptığımız bira şişelerin ve pisliğin boy gösterdiği spor alanına nihayet Düzce Valisi Ali Fidan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce İl Özel İdare Genel sekreteri Muharrem Tozan, Düzce Gençlik spor il müdürü Feyzullah Dereci Cuma günü Şıralık tesislerinde incelemede bulunmaları gündeme aldığımız ve sık sık haberlerimizde yer verdiğimiz konunun ne kadar etkili olduğunu gözler önüne serdi!

banner846
Spor 03.08.2015, 12:13
1240
HABERLERİMİZ SES GETİRDİ!
banner844
Düzce Valisi Ali Fidan’ın girişimleri ile Spor Toto teşkilatından gelen parayla Şıralık’ta bulunan eksik yerlerin bir an öne düzeltilmesi bunlar soyunma odaları, ışıklandırma, tribün, tellerin yenilenmesi, yolların asfaltlanması restorantlar, kafeteryalar gibi çalışmaların olacağını ifade ettiler. Ayrıca Bölgesel Amatör maçların oynanacağı hale getirilecek olması sporseverler tarafından sevinçle karşılandı. İlk önce iş makinaları ile bütün alanın düzenlenmesi sağlananım temiz bir hale gelecek daha sonra yapılacak olan eksikler tamamlanıp Düzce’nin sporuna sunulacak. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile bire bir görüştüğümde Düzcespor tesislerine ne zaman başlanacak sorusu üzerine Sayın Keleş Eylül, Ekim aylarında kazmanın vurulacağın dile getirdi. Düzcespor’a yakışır bir tesisin olacağını tesisin yanına çim sahaların yapılacağı söyledi. Bunlarda emeği olan Sayın Düzce Valisi Ali Fidan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce İl özel İdare Genel sekreteri Muharrem Tozan’a Düzceliler adına teşekkür ederim. Ben Düzce Valisi Ali Fidan’ın ilk geldiğinde tam Düzce’nin istediği Vali olacağını gözlerindeki o ışıltıdan anlamıştım. Bunu da sizlere yazmıştım. Bunun yanında Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in zaten Düzcespor için elini taşın altına koymuştu.  Düzcespor’da bazı yanlışlıkların olduğunu ben görüyordum fakat kendisinin bu durumdan haberi olup olmadığını bilmiyorum. Düzce İl Özel İdare genel sekreteri Muharrem Tozan sporculuktan gelen bir kardeşimiz kendisi Düzce’nin sorunlarını bilen bir kişi. ben kendilerine Düzce adına minnettar olduğumu söylemek isterim. Bu minnettarlık Düzce adına yapılmayan işlerde eleştire olarak geri dönüleceğini kimse unutmasın!
Yorumlar (2)
gönül 6 yıl önce
aynı ekibi çok acil aziziye mh.pazar yerine davet ediyorum,burası şehrin merkezi 2015 kalkacak demişlerdi,hiç bir hazırlık yok,lütfen yürüyerek pazaryerini bir gezsinler,pislikleri görsünler
Birisi 6 yıl önce
Güzel gelişmeler var. Hayırlı olsun İnşallah. Verilen sözlerin tutulmasını istiyoruz.
25°
açık