banner851

banner614

HAKEM KARARLARI MAÇA DAMGA VURDU

Süper amatör ligde karşılaşan Çilimli Belediyespor Aydınpınarspor maçının hakemin Nihat Hartlı verdiği kararlarla maça damga vurdu.

banner619
Spor 24.10.2016, 14:41
1389
HAKEM KARARLARI MAÇA DAMGA VURDU
Hafta sonu süper amatör ligde şampiyonluk hedefleyen Çilimli Belediyespor, Aydınpınarspor’la karşılaşmış Belediyespor Aydınpınarspor’u son saniye golüyle yenmişti. Karşılaşmada ortaya çıkan sonuçtan çok müsabakanın hakemi Nihat Hartlı’nın kararları konuşuldu.

Maça iki takımda kontrollü futbol anlayışı ile başladı. İlk yarıda Çilimli Belediyespor ve Aydınpınarspor girdikleri pozisyonları değerlendiremeyince takımlar soyunma odalarına golsüz berabere girdiler. İkinci yarıya Çilimli Belediyespor biraz baskılı başlasa da Aydınpınarspor savunması rakibine gol izni vermedi. Müsabakanın hakemi Nihat Hartlı 90 dakikanın sonuna 4 dakika ilave ekledi.

Hakem Hartlı, dört dakikalık süre dolmasına karşılık maçı yedi dakika uzattı. Çilimli Belediyespor son dakika atağında golü bulunca Aydınpınarspor oyuncuları maçın hakemine itirazda bulundular. İtirazlar sonucu Hartlı, Aydınpınarsporlu üç oyuncuyu kırmızı kart ile cezalandırdı. Bu olaylardan sonra maçı bitiren Müsabakanın hakemi Aydınpınarspor yöneticilerinden ve oyuncularından tepki gördü.

 
banner844
Yorumlar (12)
Hakem berbat 5 yıl önce
Çilimli şampiyonluğu hak etmiyor kaynaşlı işi bitirir.hakemle şampiyon olunmaz
Kesinlikle 5 yıl önce
Çok güzel yorum Çilimli 7 dakika dese kimse birsey demez,diyemez. Ama 4 dakika dolmuşsa eğer bitirmek zorunda.
Taraftar çilimli 5 yıl önce
Maçı kazandık fakat bir hakem faciası olmadığını söylemek haksızlık olur.oysa ki 7 dakika uzatma gösterse hiç kimsenin itirazı olmayacaktı...
VERİLMEMELİDİR 5 yıl önce
Bu hakeme daha maç verilmemelidir...
Karacalı 5 yıl önce
Aynı hakem bır gun once Karacayı yedı bıtırdı. Hakemler yuzunden hocamız da ıstıfa ettı. Bu adam kendını ne sanıyor acaba bırı ona hakem oldugunu hatırlatsın.
Düzcespor 5 yıl önce
Bu hakem Türkiye tarihine geçer. 4 dakika gösterip 7 dakika uzatmak nedir arkadaş. tamam anladık maçı çilimliye kazandırmaya uğraşıyonda, biraz kuralına uydurup yapıver bari.
ERDEM ŞEN 5 yıl önce
maçın hakemi tam bir faciaydı ancak aydınpınarlı sporcular 4 dakikalık uzatmada 4 dakka daha yatınca uzatmanın uzatması oldu ve sonuç hakem faciasıyla sonuçlandı boş safsata yapmayalım
SPROCU1 5 yıl önce
Uzatmalarda oyun durmadı.İzleyenler şahit Allah şait..Ama hak yiyen mutlu olamaz.. Şampiyon olamayacaklar
kına yakarsın 5 yıl önce
alayınız bir olup kendinizi satsanızda çilimli yi yıkamazsınız
Yorum 5 yıl önce
MAÇIN ÖZETİ OLSADA BAKILSA.. BUNU SADECE AYDİNPİNAR DEMİYOR
BÜTÜN DUZCEDEKİ HOCALAR AYNI ŞEYİ SÖYLÜYOR
AMA SENE SONU ŞAMPİYON OLAMAYACAKLAR.. HAK YİYEN MUTLU OLAMAZ..SAYGILARIMLA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın