banner851

banner614

HAMİDİYESPOR; TEK ATTI, ÜÇ ALDI...

Düzce Süper Amatör'de küme düşmemek için mücade veren Hamidiyespor ve Bahçeköyspor takımları Nurettin Zafer sahasında karşı karşıya geldi.

banner619
Spor 14.01.2018, 14:04
374
HAMİDİYESPOR; TEK ATTI, ÜÇ ALDI...

Müsabakayı 1-0 kazanan takım Hamidiyespor tek gol atarak üç puan almayı başardı.

Kalabalık bir taraftar kitlesi önünde oynanan maça her iki takımda kontrollü başlarken, ilerleyen dakikalarda her iki takımda girdikleri pozisyonları değerlendiremedi. İlk yarı böyle bitecek derken 45. dakikada Hamidiyespor Berker ile golü bulunca, 1-0 öne geçmeyi başardı. İlk yarı bu skor ile bitti. İkinci yarıya beraberlik için yüklenen Bahçeköyspor aradığı golü bir türlü bulamadı. Hamidiyespor ise savunmaya çekilerek rakip takıma gol imkanı vermeyince, müsabakayı 1-0 kazanıp büyük avantaj elde etti. Bu sonuç ile Hamidiyespor 16 olan puanını 19 yaptı. Bahçeköyspor ise 12 puanda kaldı. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Hamidiyespor Teknik Sorumlusu Turgay Dinç, iyi bir mücadele olduğunu dile getirerek “1-0 kazandığımız için mutluyuz” dedi.

Dinç, “Daha henüz hiçbir şey belli değil. Alt taraflar cadı kazanı gibi. Bundan sonraki maçlarda daha dikkatli olmamız gerek” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)