banner851

banner614

HANGİ TAKIM DÜŞECEK?

banner619

15 Temmuz Süper Amatör Ligin düşme hattında son yıllarda görülmemiş bir yarış yaşanıyor.

banner846
Spor 06.04.2017, 14:14
826
HANGİ TAKIM DÜŞECEK?
banner844

Gölyakaspor, Sivrikaya Sinerjispor, Bahçeköyspor, Elmacıkspor ve Karaca Çobanspor takımları ligde düşme potasında bulunuyor. Son maçlarda aldığı galibiyetler ile düşme potasından uzaklaşan Gölyakaspor ve Sivrikaya Sinerji takımları ateşin uzağında kalırken, Bahçeköyspor, Elmacıkspor ve Karaca Çobanspor ateşin içinde kaldı.

Hafta sonu takımların kendi aralarında oynayacağı maçların düğümü çözmesi bekleniyor. Bu hafta sonu takımlar Sivrikaya Sinerjispor-Düzce Belediyespor’la, Aydınpınarspor-Elmacıkspor’la, Karaca Çobanspor-Bahçeköyspor’la karşılaşacak. Bu maçlar lige tutunma açısından önemli hale geldi. Düşme potasındaki Sivrikaya Sinerjispor’un 25,Bahçeköyspor’un 24, Elmacıkspor’un 23, Karaca Çobanspor’un 23 puanları bulunuyor. Gölyakaspor ise hafta sonu Cumayeri  Belediyespor maçında aldığı galibiyet ile puanını 26 yaptı.

Yorumlar (4)
Düzceli 4 yıl önce
Sen 13 mactir galip geleme kümede kalacan olur görürsem söylerim güle güle elmacik
Şahin 4 yıl önce
Aydınpınar ve Cumayerı kimin düşecegıne karar verecekler.. Şimdiye kadar duşen takımların bazısına verdıler macları bazılarına vermedıler. Cumayerı beledıye takımı oldugunu unutmaz ıse Sivrikayada dusebılır bu ligten.
Selim 4 yıl önce
Takımlar durust olsaydı bugun Sıvrıkaya düşer derdik hep beraber ama degıller maalesef. Üsttekıler bazı takımları yenerken bazılarına macları verınce dengeler degıstı maalesef ve Elmacıgı kumeye gonderıyorlar gorunen.
Amatör sporcu 4 yıl önce
Elmacık veya Bahcekoyspor