banner851

banner614

HATIRA BİLET UYGULAMASI BAŞLADI

Profesyonel Futbol Kulübümüz, korona virüs salgını nedeniyle seyircisiz oynanan 2021-2022 sezonunda takımımıza gelir sağlamasını planladığı ve özel olarak bastırdığı ‘Sezonluk Hatıra Bilet’ uygulaması bugün itibariyle başladı.

banner619
Spor 15.01.2021, 19:47 15.01.2021, 20:12
1111
HATIRA BİLET UYGULAMASI BAŞLADI

Takımımızın seyircisiz oynadığı ve oynayacağı maçlara özel bastırdığı ‘Sezonluk Hatıra Bilet’ uygulaması start aldı. Düzcespor Store Mağazası’nda 25 TL ücretle satışa çıkan biletler, taraftarlarımıza sunuldu. Hatıra bilet alacak olan taraftarlarımıza özel bir mesaj yayımlayan Kulüp Başkanımız Gökhan Kapoğlu “Mevcut dönemde yaşamış olduğumuz Covit - 19 sürecinde taraftarlarımızdan uzak kaldığımız bu sezonda hatıra bileti alarak kulübümüze destek olacağınızı düşündük ve böyle bir uygulamayı hayata geçirdik. Mevcut kampanya siz taraftarlarımızın sahip çıkacağı kanaatindeyiz. Bu hatıra biletler sayesinde kulübümüze destek olacağınız için şimdiden siz cefakar taraftarlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Kulübümüz ayrıca 10 ve daha fazla üzeri alım yapan tüm firma ve şahısları resmi sosyal medya adreslerimizde yayınlayarak onurlandırılacak. Günlük olarak yayınlanacak listede Düzcespor'a destek veren taraftarların isimleri yer alacak.

Yorumlar (1)
hakan 9 ay önce
düzcespor internet sitesi neden kurulmuyor bu kışda çarşıya inecek hali yok milletin.