banner851

banner614

HAYDİ ASLANLAR

Düzcespor Perşembe günü ilk yarının son maçı olan Kırıkkale Anadolu karşısına çıkıyor. Düzcespor’da cezası biten Ömer Faruk ve Nevzat bu müsabakada oynayacaklar.

banner619
Spor 06.01.2021, 10:46 06.01.2021, 11:05
356
HAYDİ ASLANLAR

Temsilcimiz Düzcespor Perşembe günü saat 13 00 da Kırıkkale Anadolu karşısına çıkacak. Düzcespor’da cezası biten teknik direktör Mustafa Kemal Kılıç ve oyunculardan Ömer Faruk Sezgin ve Nevzat Bilen Kırıkkale Anadolu karşısında formalarına kavuşuyorlar. Sakatlığı devam eden Bulut Kaya,Furkan Safi ve kaptan Enver Ayyıldız ise bu müsabakada yer alamayacaklar.

TARAFTAR BU MAÇI İSTİYOR SİZDE İSTEYİN

Düzcespor taraftarları Kırıkkale Anadolu maçını mutlaka kazanılmasını isterken oyuncularında aynı istekle ve arzuyla maçı istemelerini dile getirdiler. Düzcespor ilk yarının son maçı olan Kırıkkale Anadolu karşısında alacağı 3 puan Düzcespor’a çok şey katacağı belirtilirken çok puan kaybı yaşadık bu maçta galip gelmemiz gerekir denilmekte. Düzcespor taraftarları sosyal medyada haydi aslanlar bu maçı kazanın diye haykırdıkları görüldü.

MUHTEMEL İLK 11

Düzcespor Kırıkkale Anadolu karşısına kalede Furkan savunmada Mutlu, Oğulcan, Onur Abdullah Karmil orta sahada Sıddık, Osman, Yusuf sağ kenarda Metin sol kenarda Nevzat ileri uçta Ömer Faruk şeklinde çıkması beklenmekte. Düzcespor kafilesi bu gün saat 13 00 de yola çıkacağı  maç saatine kadar kampa olacağı öğrenildi.

Yorumlar (1)
TUNÇ 9 ay önce
Sene 1978...Duzcespor 2.ligde ve Kırıkkalespor ile kendi sahasında liderlik maçına çıkıyor...Mükemmel bir futbol ve 3-0 lık muhteşem bir galibiyet...Eze eze yenmiştik lider Kırıkkale yi...Maalesef Kırıkkalespor o sezon şampiyon olup bugünkü süper lige yükseldi...Ancak Düzcespor oynadığı futbolla sezona damgasını vurmuştu...Haydi arkadaşlar o günlerin hatırına kazanıp gelin...