banner851

banner614

HEDEF 3 PUAN

banner619

Pazar günü Ankara'da Ankara Gölbaşı sporla karşılaşacak olan Düzcespor'da hedef 3 puan.

banner846
Spor 26.08.2015, 11:30
425
HEDEF 3 PUAN
banner844
3.lig'in  ilk müsabakasında kendi evinde Zonguldak Kömürspora 3-2 yenilen Düzcespor Pazartesi yenileme, Salı günü ısınma, koşu ve kısa bir çift kale maç  yaparak hazırlıklarına devam etti.Şıralık sahasında yapılan çalışmada oyuncuların moralsiz olduğu görüldü.
Düzcespor Pazar günü Gölbaşsporla Ankara Gölbaşı ilçesinde saat 17 00 de oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına Cumartesiye kadar devam edecek.Cumartesi günü Ankara'ya hareket edecek olan Düzcespor'da hedef üç puan.
Düzcespor'un Ankara'dan alacağı üç puan Zonguldak Kömürspor  maçının mağlubiyetini telafi edecek.Düzce spor çevresi Düzcespor'un iyi bir takım olduğunu ancak bir iki eksiğini tamamlamasından sonra daha da iyi olacağını söylediler.
Düzcespor bugünkü çalışmasında kuvvet çalışması yapacak Perşembe günü çift kale ve Cuma günü şut ve taktik çalışacak Cumartesi günü ter idmanından sonra Ankara'ya hareket edecek.
Yorumlar (3)
ali 6 yıl önce
iki maç daha kaybedinde bu düzce ve seyircisi sizi kıtır kıtır yemezmi.yönetimde gider.bol şanslar.
Düzcesporlu 6 yıl önce
Beyköylü kardeşim. amacın ne senin. her yorumda kötüleme peşindesin. bırak bu düşmanlığı da destek ol. yenilsek seviniyorsun bu nasıl iş.
Öz Düzceli olarak Beyköyün de profesyonel ligde mücadele etmesini isteriz.
Beyköylü 6 yıl önce
3 puan hayal..5-6 tane yemeden yenilip dönerseniz buna şükredin bu gerçek :)
20°
açık