banner851

banner614

HEDEF: 3 PUAN

Bölgesel ligde ilimizi temsil eden Akçakocaspor deplasmanda İstanbul Bağcılarspor'la karşılaşırken, Sivrikaya Beyköy Belediyespor, Kaynaşlı İlçe Sahasında Geredespor'u konuk edecek.

banner619
Spor 21.10.2016, 17:35
435
HEDEF: 3 PUAN

Bölgesel ligde bu hafta ilimizi temsil eden Akçakocaspor ve Sivrikaya Beyköy Belediyespor'u zorlu mücadeleler bekliyor. Bölgesel ligde ilimizi temsil eden Akçakocaspor saat 15.00'te deplasmanda İstanbul Bağcılarspor'la karşılaşırken, Sivrikaya Beyköy Belediyespor, Pazar günü saat 15.00'te Kaynaşlı İlçe Sahasında Geredespor'u konuk edecek.

Sivrikaya Beyköy Belediyespor'da cezalı oyuncu bulunmazken Ümit’in sakatlığının devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Sivrikaya Beyköy Belediyespor Antrenörü Yaşar Kaviloğlu haber merkezimize yaptığı açıklamada takım için Geredespor maçının önemli olduğunu vurguladı ve "amacımız bu maçtan üç puan almak "dedi. "Takımımız her hafta bir adım daha ileri gidiyor" diyen Kaviloğlu, taraftarlardan 90 dakika boyunca destek beklediklerini sözlerine ekledi.

Akçakocaspor'da ise sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor. Akçakocaspor Teknik Sorumlusu Selahattin Bal , "amacımız zorlu deplasmandan puan almak" derken geçen hafta kaydettikleri 3 puanın takıma büyük moral verdiğini de ekledi.

Yorumlar (0)