banner851

banner955

HEDEFİ 1. KÜRSÜSÜNE ÇIKMAK

Düzce Yeşiltepe Ortaokulu’ndaki Tekvando Okulu’nda eğitim gören 7-10 yaş grubu sporcular, 2022 yılında yapılacak Türkiye Minikler Türkiye Şampiyonası’na, antrenörleri Hakan Şengönül nezaretinde belirlenen program doğrultusunda hazırlanıyor. Düzce Yeşiltepe Tekvando Takımı’nın alt yapısını oluşturan minik sporcuların hedefi, milli formayı giyerek şampiyonluk kürsüsüne çıkmak.

Spor 19.12.2021, 11:09
548
HEDEFİ 1. KÜRSÜSÜNE ÇIKMAK

Düzce Yeşiltepe Orta Okulu’nda, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle eğitim veren Yeşiltepe Tekvando Okulu takımını oluşturan 7-10 yaş grubu sporcular, 2022 yılında yapılacak olan Türkiye Minikler Şampiyonası için çalışmalarını sürdürüyor. 

Tekvando Okulu’nun antrenörü, Hakan Şengönül nezaretinde belirlenen program doğrultusunda Yeşiltepe Ortaokulu’nda kendilerine tahsis edilen spor salonunda şampiyonaya hazırlanan minik sporcuların hedefi mili takım formasını giymek.

Büyükleri gibi, şampiyonluk kürsüsüne çıkarak, Düzce ve ülkemiz adına başarı elde etmeyi arzulayan 7-10 yaş grubu tekvandocular bir yandan okuldaki derslerini aksatmadan bir yandan da sıkı bir tempoda şampiyonaya hazırlanırken antrenmanlardaki istek ve hırsları ise dikkat çekiyor.

 HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız