banner851

banner614

“HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

Düzcespor’da 3 imza. Düzcespor transfer komitesinin bir süre önce prensipte anlaştığı Elçin Ilgaz ve Barış Emirhan Doğan, Şıralık Düzcespor tesis binasında resmi sözleşmelerini imzaladılar. Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu imza töreninde Teknik patron Yavuz İncedal’da yeni sezon için sözleşme yeniledi.

Spor 14.07.2021, 13:02
1330
“HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

SORULARI CEVAPLADI

Düzcespor sosyal tesislerinde düzenlenen imza töreninde Düzcespor teknik sorumlusu Yavuz İncedal ve Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap basın mensuplarının sorularını cevapladı.

HAZIRLIK PROĞRAMI

Düzcespor Teknik sorumlusu Yavuz İncedal, basın mensuplarının sorusu üzerine,”Yeni sezon hazırlıklarının 1. Etabı  Cuma gün ona erecek. İkinci etap çalışmaları ise 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü başlayacak. 3. Etap çalışmalarının da Bolu’da kamp şeklinde olacak.” dedi. Düzcespor teknik sorumlusu Yavuz İncedal yeni sezon kampına Düzcespor alt yapısından 3 futbolcunun kadroya dahil edileceğini söyledi. İncedal 3 gün süren Düzcespor seçmelerinde kadroyu zorlayacak futbolcunun tespit edilmediğini ifade etti.

TEKNİK KADROYA YENİ İSİM

Düzcespor teknik kadrosuna kondisyoner Tevfik Akol katıldı. Yavuz İncedal teknik sorumluğundaki Düzcespor teknik kadrosu yardımcı antrenör Rıfkı Ekenler, kaleci antrenörü Cengiz Tarım ve kondüsyoner Tevfik Akor’dan oluşuyor.

BİR KALECİ ARAYIŞI DA VAR

Bu arada, Düzcespor transfer komitesinin Ersin Aydın’a alternatif olacak ikinci bir kaleci için farklı isimlerle temaslarını sürdürdüğü ifade edildi. Düzcespor’da halen kaleci olarak yeni transfer Ersin Aydın ve geçtiğimiz sezon kadroda yer alan Semih Gacarlar bulunuyor.

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Düzcespor As Bakanı Ekrem Kap ve Düzcespor teknik sorumlusu Yavuz İncedal Düzcespor’un bulunduğu grupta takımların güçlü ekipler olduğunu vurgulayıp,Düzcespor’un hedefinin her ne olursa olsun şampiyonluk olduğunu söyledi.

Yorumlar (6)
vatandaş 7 ay önce
Kim bilir kimin ahbabı, çavuşu, dayısı vesilesi ile geldiler!
MEHMET 7 ay önce
Eğer böyleyse sonu amatör küme olur ve hüsranla biter bu iş
MEHMET 7 ay önce
Dünyanın hiçbir yerinde takımın tamamını gönderip silbaştan yeni bir ekip kurarak başarılı olunmaz. Düzcespor tarihine baktığınızda 1976 yılında böyle bir operasyon yapılmış, ancak orada bile Tüğrul ( solbek kaptan ), Boncuk Ömer ve orta sahanın dinamosu İbrahim takımda ideal 11 de kalmış ve 8 doğru transfer ile bir sonraki sezon şampiyon olunmuştu.Yanlız orada hocamız Galip Türkkan ın cok iyi bir transfer listesi oluşturması ve yönetiminde hocanın listesini transfer etme başarisını göstermesi şampiyonluğu getirmişti ve o kadro yıllarca bugünkü süper ligi zorlamıştı. Umarım bu seneki operasyonda bir futbol aklı ile yapılıyordur.Aksi takdirde sonu fiyasko olur benden söylemesi...
eski topcu 7 ay önce
başkan doğru br kararalmış tebrik ederiz MURAT ŞHABEYİ göndermekle süper bir karar takıma hiç faydası olmayan ve KENAN ÖZENDE derhal gönderilmeli bunlar DÜZCE SPORA hiç bir faydası olmayan dahada zarar verendir çok kişi bunlar için futboldan soğudu
TUNÇ 7 ay önce
Ben bu yapılanları anlamakta güçlük çekiyorum...Düzcespor 2.lige çıkamadı ama gözden çıkarıp yolladığınız Onur,Sıddık,Yusuf ve Ömer Faruk 2. lige transfer yapıp bir üst lige çıktılar...Bu imza atan futbolcuların ise biri U19, digeri ise 3.ligden...Neredeyse Nevzat dışında herkesi gönderip yeniden takım kuruyoruz.Bu alınan futbolcular eğer uzun süre izlenip Yavuz hoca tarafından seçilmediyse vay halimize...Allah sonumuzu hayır etsin...
Kazım Karabekir 7 ay önce
Doğru söze ne hacet işte senelerdir anlatamadığım anlatmak istediğim tam da bu sonda bana kızıyorlar.Kimse kimseyi tanımıyor her yıl revizyon sonra bekleki şampiyon olsun takım
-6
kapalı