banner851

banner614

“Hedefimiz üst sıralar.”

Düzcespor hazırlıklarını bitirerek Darıca Gençlerbirliği maçını beklemeye başladı. Teknik heyetin yaptığı çalışmaların yanı sıra yönetim de takımı takip ediyor.

banner619
Spor 15.09.2009, 18:55
182
“Hedefimiz üst sıralar.”

Düzcespor hazırlıklarını bitirerek Darıca Gençlerbirliği maçını beklemeye başladı. Teknik heyetin yaptığı çalışmaların yanı sıra yönetimde takımı takip ediyor. Düzcespor Başkanı Mustafa Yılmaz bay geçilen hafta sonrası ise takımı değerlendirdi. Mustafa Yılmaz, Düzcespor'un çıkışının devam edeceğini ve grupta sürpriz takım olacağını söyledi.

Mustafa Yılmaz yaptığı açıklamalarda öncelikli olarak yönetim ve takımda hiçbir sorun olmadığını vurguladı. Gölcükspor galibiyeti ile oyuncularda morallerinin iyi olduğunu ifade eden Yılmaz, ayrıca Düzcespor'un grupta sürpriz takım olacağını kaydetti. Alınan galibiyet ile çıkışlarının devam edeceğini ve Darıca Gençlerbirliği karşısında da bu çıkışını süreceğini anlatan Yılmaz, Darıca Gençlerbirliği maçından yenilgisiz döneceklerine inandığını kaydetti. Takımda uyumun üstünde duran Mustafa Yılmaz, bu süreye kadar hiçbir uyumsuzluk olmadığını belirterek sezonda iyi mücadele edeceklerini açıkladı.

banner844
Yorumlar (0)