banner851

banner955

“HEP BERABERLİK İÇİNDE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Düzcespor Transfer Komitesi ve As Başkanı Ekrem Kap, Düzcespor’un 30. Hafta maçında Siirt İl Özel İdarespor’u 4-1 gibi açık farkla yenerek sahadan üç puanla ayrılmasının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, önemli bir galibiyet aldıklarını, takımın istikrarlı gidişine devam edeceğine ve Düzce’ye şampiyonluk yaşatacaklarına inandıklarını söyleyerek; Düzcespor’u izlemeye devam edin, bizi izlemeye devam edin.” dedi.

Spor 20.03.2022, 19:33 20.03.2022, 19:37
904
“HEP BERABERLİK İÇİNDE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

“İSTİKRARLI GİDİŞİ SÜRDERECEĞİZ”
Düzcespor Komitesi  ve As Başkanı Ekrem Kap, Düzcespor’un kendi sahasında, Siirt İl Özel İdarespor’u da 4-1 gibi açık bir farkla yenmesinin ardından maç sonunda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  As Başkan Ekrem Düzcepor’un iç sahadaki 13. Galibiyetine sevindiklerini vurgu yaparak,   4-1’lük  gibi bir skorla  Düzcesporûn yerini sağlamlaştırdığını,  hem iç galibiyetini, hem liderliğini devam ettirmesiyle galibiyet istikrarını, devam ettirdiğini ve bundan böyle devam edeceğini, Düzce’ye şampiyonluk yaşatacaklarını söyledi. Ekrem Kap, açıklamasında, tüm Düzce’ye de bir mesaj vererek, Düzcespor’u izlemeye devam edin. Bizi izlemeye devam edin, ifadesinde bulundu.


“BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE BAŞARILI OLUYORUZ"
Düzcespor’un başarısında herkesin payı olduğuna işaret eden As Başkan Kap, yönetimiyle, futbolcusu ile teknik heyeti ile taraftarı ve basını ile bir bütünlük içinde olunduğunu,  bu birlik ve beraberlik içinde  sezon sonunda özlenen şampiyonluğun geleceğine inandıklarını da sözlerine ekledi.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

Yorumlar (4)
serhat güven 7 ay önce
neden alt yapıda aynı başarıyı yakalayamadık alt yapımız çok önemli DÜZCE mizde çok yetenekli topcular var ama hepside KENAN ÖZEN var diye gelmek istemiyorlar
osman 7 ay önce
TEK ÜMİDİMİZ ŞAMPİYONLUK VE ALT YAPIDAKİ ÇOCUKLAR TESİSDE KALMALI AYNI ZAMANDA BU KENAN ÖZEN DERHAL İŞİNE SON VERİLMELİ YENİ BİR KALİTELİ HOCA GETİRİLMELİ
mustafa 7 ay önce
SAYIN EKREM KAP sizden rcamız şu alt yapıyada bir baksanız KENAN ÖZENİ nezaman göndermeyi düşünüyorsunuz başarı yok
Akif çelen 7 ay önce
Mükemmelsiniz,Mükemmeliz,ŞAMPİYONUZ
19
açık