banner851

banner614

HER İLDE VAR, DÜZCE’DE YOK

banner619

70 amatör futbol takımının bulunduğu Düzce’de takımlar kaderlerine terk edildi. Tribün altındaki daracık ve hijyenik olmayan odalara eşyalarını koymak zorunda kalan sporcular, diğer ilerde olduğu gibi Düzce’ye de amatör evlerinin kazandırılmasını istiyor.

banner846
Spor 24.10.2020, 12:02 24.10.2020, 12:30
3697
HER İLDE VAR, DÜZCE’DE YOK
banner844

Düzce'nin Merkez amatör takımları isyan bayrağını çekti.

Düzce hariç bütün illerde bulunan amatör evleri Düzce’de neden yapılmıyor sorusunun cevabı aranıyor. Düzce Merkez takımları yıllardır sorunlarını dile getirmelerine rağmen çözüm için adım atılmıyor.

Düzce’de amatör takımlar, Nurettin Zafer Sahası’ın tribünün altındaki daracık odalara eşyalarını koymak zorunda kalıyor. Durumu iç açıcı olmayan bu odalara koydukları eşyaları da maç sonunda pis koku ve küf içinde geri almak zorunda kalıyorlar. Düzce’deki amatör takımlar yetkililerin soruna çözüm bulmasını ve diğer illerde olduğu gibi amatör evlerinin Düzce’ye de kazandırılmasını istiyor.

ÖNCÜ SPOR SERVİSİ

Yorumlar (6)
Senay 7 ay önce
Gelişmeyi hak etmeyen bi yerde ondan yok
Talha ç 7 ay önce
Zaten düzcede gençlere hitap eden ne varki amatör takımlara güzel bir hizmet verilsin lunapark desek melen de kent park zamanında yapılmış sonra Allah a emanet bir şekilde duruyor gençlerin vakit geçirip eğlenebileceği yerler hiç yok dencek kadar küçüksu deresi çok süper bir şekilde değerlendirilip su miktarı şişirilerek çok güzel aktivitelerin yapılabileceği bir yer haline gelebilir hatta belediyeye gelir kaynağı bile olabilir güzel bir proje ile merkeze gelcek olursak kış ayları için yaz ayları için farklı projeler düşünülerek haraketlilik arttırılabilir ve yine bir gelir kaynağı olabilir merkez ufak ufak genişletilebilir bir hayvanat bahçesi tarzı hem turizm açısından hemde eğlence ve ilk okullar vb yaş düzeyi için hayvanları tanıtmak hayvanları sevdirmek açısından eğitim amaçlıda yapılabilir ve en önemlisi ulaşım Ankara İstanbul arası olan hızlı treni düzcede durdurmak ve bir tren garı yapılması cidden çok önemli ben bir düzceliyim memleketimin güzelleşmesi akıllarda kalan biryer gezi rotasına eklenicek biryer olması benim için gurur verici olur Düzce belediyemize atacağı her adım için başarılar dilerim kolay gelsin teşekkürler
Kemal 7 ay önce
kron doyurmaz bunlar. boş haber yapmayın.
Mehmet arı 7 ay önce
Yüzde yüz doğru haber emeğinize yüreğinize sağlık..
yangın yeri 7 ay önce
vay be bütün iş bitti bu mu derdimiz şimdi
jaccki 7 ay önce
Almanya futbolda neden basarili diye soranlara gelsin bu haber.Cevabi aynen burada.Altyapilarda amatorlerce cocuklara yemeginden servislerine spor malzemelerine kadar herseyi temin ediliyor egitiliyor.
25°
açık