banner851

banner614

"HER TÜRLÜ YASAL HAKKIMIZI SONUNA KADAR KULLANACAĞIZ"

banner619

TFF'nin ligleri tescil etmesinin ardından play-off potasının dışında kalan Düzcespor'dan açıklama geldi. Yapılan açıklamada Düzcespor'un masada mağlup edildiği belirtildi. Düzcespor Yönetimi alınan bu yanlış karar için her türlü yasal hakları sonuna kadar kullanacaklarını ifade etti.

banner846
Spor 08.07.2020, 21:17
1701
"HER TÜRLÜ YASAL HAKKIMIZI SONUNA KADAR KULLANACAĞIZ"
banner844

TFF'nin ligleri tescil etmesi ve ardından ikinci ve beşinci takımlar arasında play-off maçlarının oynanmasına karar vermesinin ardından Düzcespor Yönetimi sessizliğini bozdu. Alınan bu yanlış karar sonrası play-off mücadelesinin dışına itilen Düzcespor'da yönetim kurulunun her türlü yasal hakları sonuna kadar kullanacağı belirtildi. Düzcespor'dan yapılan açıklamada Düzcespor'un masada mağlup edildiği vurgulandı.

Düzcespor'dan tarafından yapılan açıklama şöyle:

"Türkiye Futbol Federasyonun ikinci ve üçüncü liglerin durumuna ilişkin 8 Temmuz’da aldığı karar Düzcespor için hayal kırıklığı oluşturmuştur. Düzcespor Yönetimi olarak bu karar karşısında üzüntülü, ve şaşkınız.

Yönetim Kurulu olarak göreve başlamamızın ardından Düzcespor ligde başarılı bir grafik çizmiştir. Takımımız gerek iç gerekse dış sahalarda aldığı puanlarla ligin üst sıralarına yükseldi. Pandemi öncesindeki son durumda ligde 6’ıncı sıradaydık. Ne yazık ki tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgın her şeyde olduğu gibi sporu ve dolayısıyla da Düzcespor’umuzu da etkiledi. 

Türkiye’de futbolun sahibi olan Türkiye Futbol Federasyonu liglerin geleceği konusunda aldığı kararla, alt liglerde 2’inci ve 5’inci takımlar arasında play-off oynanmasına karar verdi. Ligde 6’ıncı sırada bulunan Düzcespor maalesef bu kararla play-off hakkından mahrum kaldı. 

Sahalarda başarılı olan ve galibiyet alan Düzcespor ne yazık ki masada mağlup olmuştur. Yönetimimizle birlikte Düzce’de partiler, kurumlar, kuruluşlar ve taraftarlar arasında güzel bir sinerji yakalanmış, Düzcespor sevdası etrafında toplanmıştık. 

Gelinen son noktada hüsrana uğradık. Düzce’de haklı bir tepki oluştu. Yönetim Kurulu olarak TFF’nin aldığı karar karşısında sessiz kalmayacağız ve  her türlü yasal hakkımızı sona kadar kullanacağız. Düzcespor’un hakkının göz ardı edilmesine müsaade edemeyiz. Bu konuda ne yapılması gerekirse yapacağız."
 

Yorumlar (12)
ken 12 ay önce
süper ligde bile pandemi öncesi şampiyonluk iddiası olan takımlar şimdi 4. ve 5. olmaya çalışıyor hiç bir şeyin garantisi yokken 2. ve 3. ligde takımlar 1 puan ile şampiyon ilan edilip 1 puan ile play off oynatılıyor devlet eli ile şike bu olsa gerek!
Serdar bekçi 12 ay önce
Sanarsın bernabeu stadı var 100.bin kişiye oynuyor saçmalıyorlar ne olacak düzcespordan Bal ligine gidin siz orası iyi.
Özgür 12 ay önce
Şerefsiz federasyon kime yalakalık yaptığı belli değil
Bolu spor 12 ay önce
DüZce spor diye bişey varmıydı ya
ali bağlar 12 ay önce
Boluspor şampiyon oluyor sanırsın :)
Ahmet 12 ay önce
Bence artık duzce millet vekilleri ne cok iş düşüyor sımdı duzceli olduklarını duzceli nın vekili olduklarını ispatlama zamani sayın fahri cakır sayın Ayse kesir sayın ümit yılmaz bu konuyu meclise ve cumhur baskanın a tasımalı MHP millet vekilimiz sayın umit yılmazın mecliste gosterdıgı ozverı yı AKP millet vekilleri sayın fahri cakır ve Sayın Ayse kesir den de bekliyoruz duzceli ler olarak
Xxx 12 ay önce
Ati alan uskudari gecdi.
Sona kalan dona kalir
Bundan boyle ilk besin icinde kalalim.
Duzce ucuncu lig takimidir.Nokda.
Cimere şikayet edin 12 ay önce
Cumhurbaşkanımız a ve spor bakanımız a şikayet edin
Murat Aydın 12 ay önce
Bu ilde vekil yok.. Herkez kendi menfsstlerinde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı az bulutlu