banner614

HER YIL ZİRVE HESAPLARI YAPIYORLAR

banner619

En yakın komşularımızın takımları Sakaryaspor ve Kocaelispor uzun yıllar borç batağında yüzerken, zamanla bu borçları tek tek kapatarak transfer tahtasını açtığı, her yıl şampiyonluğa oynadığı görüldü.

banner846
Spor 17.05.2021, 16:17
340
HER YIL ZİRVE HESAPLARI YAPIYORLAR
banner844

Komşu takımlarımız Sakaryaspor ve Kocaelispor uzun yıllar borç batağında olduğu bilinirken, daha sonra şehrin bütünleştiği, tek yumruk olarak borçlarını kapattığı biliniyor. Sakaryaspor ve Kocaelispor daha sonraki yıllarda şehrin bütünleşmesiyle, 2.ligten 1.lige çıkma adına uğraşlar verdiği görülmekte.

Bu iki şehir kendi çatısı altında birleşirken, mülki amirlerin takımlarına destek verdiği, bunun aynısın bir diğer komşu ilimiz olan Bolu’nun yaptığı görülmekte.

ŞEHİRLERİNİN TAKIMLARINA SAHİP ÇIKTILAR

Her üç il şehirlerinin takımlarına sahip çıkarken, her yıl zirveye oynadığı görülmekte.

Son olarak Sakaryaspor ve Kocaelispor son oynadıkları play off maçlarında rakiplerini eleyerek grup finaline kaldığı görüldü.

Düzcespor’ da ise Yönetim Kurulu bütün borçları temizlerken taraftarlar, “şehrin tek takımı olan Düzcespor’ un etrafında birleşmenin faydası olacak” dedi.

Yorumlar (3)
Sporcu 4 hafta önce
Depremden sonraki Düzce şehir stadındaki ilk maçımız Sivas sporlaydı o zamanki 2.lig Sivas'a bak Düzcespora bak biz işi nerde beceremiyoruz???
adamın teki 4 hafta önce
çevredeki iller şöyle birleşiyor böyle birleşiyor diye haber yapacağınıza düzcespora sponsor olun.
TUNÇ 4 hafta önce
70 li yıllarda ezeli rakiplerimiz Kocaelispor ve Boluspor la yıllarca bugünkü süper lige çıkma mücadelesi verdik. Bugün biz onların gerisinde kalmışız...GELDE ÜZÜLME...
17°
kapalı