banner851

banner614

"HİÇ KİMSE TAKIMIN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR!"

Düzcespor’un her hafta yapılan basın toplantısında son oynanan ve 2-0 kazanılan Düzcespor Çanakkale Dardanelspor müsabakasının değerlendirmesi yapıldı. Düzcespor Genel Kaptanı Serkan Verep, takım oyuncularından Özgür Akıncı'ya maça son dakikalarda dahil olması nedeniyle takıntığı isteksiz tavır nedeniyle 3000 TL ceza kesildiğini açıklayarak, "Nasıl prim vermesini biliyorsak, ceza vermesini de biliriz. Hiç kimse Düzcespor'un üstünde değildir." dedi.

banner619
Spor 30.11.2016, 14:16 01.12.2016, 11:09
1525
"HİÇ KİMSE TAKIMIN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR!"

"Demek ki çok akıllıca işler yapmışız"

Düzcespor'un teknik heyeti her hafta gerçekleştirdikleri basın toplantısı için yine kameraların karşısına geçti. Basın toplantısında ilk konuşmayı yapan Düzcespor Basın Sözcüsü Taner Met, sezon başında kayyuma gidecek bir takımı son anda devraldıklarını belirterek, “Bu takımın yapılan harcama ile ilk 5 içinde olması bizi mutlu ediyor. Demek ki çok akıllıca işler yapmışız.” dedi.

"Yeşil Bursa deplasmanına otobüs kaldırılacak"

Met ayrıca haftasonu Yeşil Bursa ile oynanacak olan deplasmana ilişkin, “Otobüs kaldıracağız, gitmek isteyen taraftarlarımızı götüreceğiz. Hiç kimseyi bırakmayacağız.” şeklinde taraftarlara seslendi.

Düzcespor’un Genel Kaptanı Serkan Verep, basın toplantısında yaptığı konuşmada, "Düzcespor forması çok ağırdır. Bu forma herkese nasip olmaz. Giyen de kıymetini bilecektir." ifadelerini kullandı. Düzcespor oyuncusu Özgür Akıncı'ya yönetim olarak ceza kesildiğini de açıklayan Verep, gerekçesini şöyle anlattı: "Sporcularımızdan Özgür Akıncı ilk 11 de oynamadığı için ve son dakikalarda oyuna girdiği için isteksiz davrandı ve tavır takındı. Biz de bu sporcumuza 3000 TL ceza verdik. Nasıl prim vermesini biliyorsak, ceza vermesini de biliriz. Hiç kimse Düzcespor'un üstünde değildir."

"Düzcespor forması çok kutsal bir forma"

Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu, "Çanakkale mücadelesine mutlak 3 puan parolası ile çıktık. Erken golü bularak rahatladık, sporcularımın oyunundan memnunum. Düzcespor'da ve tüm dünyadaki takımlarda yöneticiler, teknik ekip ve sporcular gelip geçicidir. Asıl olan kutsal formalardır. Düzcespor forması da çok kutsal bir forma, hepimiz bunu nasıl daha yükseğe taşıyabiliriz bunun çalışmalarını yapıyoruz. Şimdi biz önümüzde oynayacağımız Yeşil Bursa maçına hazırlanıyoruz. Tek hedefimiz galibiyet olacak bunun içinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi.

Eroğlu, Çanakkkalespor maçındaki takımın durumunu ise "Bazı bölümlerde kötü ama genellik ile iyi oynadığımızı söyleyebilirim." şeklinde yorumladı

"Ara transferde alacağımız oyuncuları tespit ettik"

Düzcesporun basın toplantısında açıklamalarda bulunan Düzcespor Takımı'nın Sportif Direktörü Habip Şenol Yılmaz ise şu değerlendirmelerde bulundu: "İlk devrenin bitimine 3 hafta kaldı. Bundan sonra ara transfer ve ikinci devre için kamp dönemi başlayacak. Düzcespor’a ara transferde alacağımız oyuncuları tespit ettik. Görüşmelerimizi yaptık, bunlardan biri olan ve Ankaragücü forması giyen Teoman Sefa Erkan takımımızla birlikte antrenmanlara çıkıyor. Bu oyuncu hep üst liglerde oynamış tanıdığım bir oyuncu."

Düzcespor Sportif Direktörü Yılmaz ayrıca Teoman’ın Düzcespor!a çok faydası olacağını sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (7)
vatandaş 5 yıl önce
müsiad boş işlerın peşini bırak düzce spor ne yapıcağını daha yeni yeni öğreniyor sizler neyi öğrendiniz
Düzcespor 5 yıl önce
Özgürü kazanmak lazım her konuda düzcesporun yanında düzceli olarak görüyoruz onu çok kaliteli çok düzgün saygılı bi sporcu canı gönülden oynuyor tüm pozisyonlara bakın girdiği tüm mücadele de canı pahasına giriyor bence üst liglere gidecek özgür özgürü kazanın ona sahip çıkın herkes hata eder ama önemli olan onu bu takıma kazandırmak bu takımın vaz geçilmez bi sporcusu bana göre her konuda özgürün yanındayiz Allah yolunu açık etsin SAHİPÇIKIN YÖNETİM
yakup 5 yıl önce
kaptanada dikkat çekin çok hırçın arkadaşlarına bağırıp moral bozuyor ayrıca derincede trübünleri kışkırttı her zaman ceza yedirtmeye müsait bir yapısı var bence iyi bir stoper gerekli
Aykut 5 yıl önce
Nesi kutsalmış formanın.Alt tarafı spor bu.Bu kadar anlam yüklemeye çalışmaya gerek yok.Zaten her şeyi gereksiz bir abartma yönümüz var.İşine saygı eksikliğinden ceza verdik dersin olur biter.
Cafer 5 yıl önce
Nasıl üst liğlerde oynamış adamın profesyonelde 100 Maçı yok maç başına 0.007 golle oynamış!!
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
CEZA VERSEK BİLE EĞİTİCİ VE ŞEFKATLİ YAKLAŞIP ÖZGÜR'Ü KAYBETMEMEK LAZIM.
Taraftar 5 yıl önce
Özgür tam 45 dakika ısındı 85 te maça girdi cezayı haketmiyor. Çocuk elinden geleni yapıyor daha ne yapsın adam ısınırken yoruldu zaten.