banner851

banner614

HIRS AKLIN ÖNÜNE GEÇMESİN

banner619

Pazar günü Düzce 18 Temmuz stadında oynanacak olan Düzcespor ve Çatalcaspor müsabakası için spor çevresi hırs aklın önüne geçmesin ifadelerini kullandılar.

banner846
Spor 06.10.2017, 09:33
580
HIRS AKLIN ÖNÜNE GEÇMESİN
banner844

Pazar günü saat 15.00’ de Düzce 18 Temmuz stadında oynanacak.Düzcespor - Çatalcaspor müsabakası için sosyal medyada yer alan hesabımız var hesabımızı keseceğiz gibi bazı yorumlar üzerine spor çevresi böyle yorumların Düzcespor’a fayda değil zarar vereceğini belirtildi. Spor çevresi  2016-2017 futbol sezonunda Düzcespor ile Bodrumspor müsabakasında da aynı sözlerin olduğunu oyuncuların gerildiğini bunun yanında taraftarların hırs küpü olduğunu söyleyerek sonunda Bodrumspor’a yenildiklerini belirttiler. Spor çevresi DüzcesporÇatalcaspor müsabakası diğer maçlardan hiçbir fark olmadığı söylerken spor fairplay içinde yapılmasının daha doğru olacağını bunun dışına çıkıldığında Düzcespor oyuncularının ve kulübün ağır maddi zararlar göreceğini dile getirdiler. Spor çevresi müsabakada sadece Düzcespor lehine 90 dakika destek verilmesinin daha doğru olacağı belirtilirken şehrin takımına sahip çıkmasını istendi.
 

Yorumlar (4)
Asla 4 yıl önce
Hic gerek yok kavga dövüse hersey karsilikli aynisini bizede yaparlar orda
Tam destek 4 yıl önce
Pazar günü stadı dolduralım yeni hocayla yeni bi sayfa açalım gereken cevabı taraftar desteğiyle sahada verelim.ilahi adalet vardır bakınız bizim yerimize haketmeden silivri çıktı ama işler acısı haldeler.
Düzcespor 4 yıl önce
Batman Bizi Kardeş takım gibi karşıladı bizde çatalca için aynı şekilde düşünmeliyiz. belli bir hırs var lakin önemli olan 3 puanı alarak susturmak olacaktır. hocamız ile ilk maç Kavga zamanı değil Show Zamanı
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Bu maçta olay çıkmasın kendimi ifşa edicem :)