banner851

banner955

İDEAL KADRO BELİRLEME ÇALIŞMASI.

Düzcespor, 2022-2023 Futbol Sezonun ikinci periyot çalışmalarını, bugün yaptığı çift kale maçıyla sürdürdü. Kırmızı takım- lacivert takım olarak sahaya çıkan Düzcespor’da yeni transferlerde yer aldı. Şıralık’taki Düzcespor tesisleri sahasında yapılan çift kale çalışmasını Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile yönetim kurulu ve oldukça kalabalık taraftar grubu da izledi.

Spor 24.07.2022, 14:49 24.07.2022, 15:16
352
İDEAL KADRO BELİRLEME ÇALIŞMASI.
banner986

Düzcespor, 2022-2023 Futbol Sezonun ikinci periyot çalışmasını Şıralık’taki kendi tesislerinde çift kale maçı ile devam ettirdi.  Teknik Direktör Ercüment Çoşkuner ve teknik kadro nezaretinde yapılan çift kale çalışmasında takımlar,kırmızı grup- lacivert grup şeklinde sahada yer alarak ciddi bir prova yapmış oldular.

 Düzcespor, sahaya   her iki grupta yer alan şu futbolcularla çıktı:   

Yeni transferler: Savaş Polat, sağ kanat kontenjan; Emre Gündoğdu, orta saha kontenjan, Hasan Küçcük, orta saha kontenjan, Mümin Talip Pazarlı stoper kontenjan, Çınar Tarhan, merkez- orta saha kontenjan. Mehmet Özdıraz, orta saha kontenjan, Yasin Ozan, forvet kontenjan, İlkay İşler, sol kanat kontenjani Erdoğan Kaya, stoper. Kerem Kaya- ol bak kontenjan.  Altarhan Hidayetoğlu, sağ kanat oyuncusu.

Geçen sezondan kalan futbolcular:

 Ersin Aydın kaleci. Kontenjan. Onur Şirin sağ açık. Kontenjan.  Samet Eker. Sağ açık. Kontenjan. Muhammet Ali Barutçu. Orta saha kontenjan.  Timur Kosavalı.  Forvet kontenjan.  Erçin Ilgaz. Sağ bek kontenjan. Ömer Faruk Ay. Kaleci. Kontenjan. Osman Boz.Defans. Kontenjan. Alperen Şahin. Orta Saha. Kontenjan. Kamil Güney. Defans Kontenjan. M. Rıdvan Özdemir. Orta Saha. Kontenjan.  Recep Kalkan. Defans. Kontenjan. İhsan Efe Çalış.  Kaleci.

Yönetim ve taraftarlar da izledi 

 Düzcespor’un 26 futbolcusu ile sürdürdüğü çift kale çalışmasını, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, As Başkan Ekrem Kap, Başkan Vekilli Zekeriya Korkmaz. Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Seçkin, Murat Baki Yılmaz, Okan Kaltu ve çok sayıda taraftarda izledi.

Haber: Harun Can Şerbetçi. 

Yorumlar (1)
Lütfü 3 hafta önce
Geçen sezon muhteşem bir final ve gelen bir şampiyonluk vardı inşAllah bu YILDA aynısı olur çok transferler de yapıldı herkesin alternatifi var Hocanın her dediği alınmış yolun sonu ŞAMPİYONLUK OLMALI artık..
31
açık