banner851

banner614

İKİ TEKNİK ADAM GÖNDERİLDİ

banner619

3.lig 1.grup’ta mücadele veren Serik Belediyespor ve Karaköprü Belediyespor teknik adamlarını yönetim kurulları görevden alıp yerine yeni teknik adam getirdiler.

banner846
Spor 30.01.2020, 11:38 30.01.2020, 12:10
626
İKİ TEKNİK ADAM GÖNDERİLDİ
banner844

Grubumuzdaki takımlarından Serik Belediyespor ve Karaköprü Belediyespor gelen mağlubiyet sonrasında teknik adamlarını görevden alırken yerine yeni teknik adam getirdiler. Serik Belediyespor son hafta lig’te galibiyeti olmayan Manisaspor’a 1-0 yenilirken Karaköprü Belediyespor Aksaray Belediyespor’a  2-0 yenildi. Gelen bu mağlubiyetler sonrasına grubumuzda bulunan takımlarda artçı depremler yaşandı. Serik Belediyespor Mehmet Şansal’ın yerine Engin Korukır’ı Karaköprü Belediyespor ise Hüseyin Dağ’ın yerine İhsan Karabulut’u getirdi.
                                       TELAFİSİ OMAYAN MAÇLAR
Grubumuzda mücadele veren takımlar telafisi olmayan müsabakalara çıkarken alınan her mağlubiyet sonrasında fatura teknik adamlara çıkmakta. Ligin ikinci yarsı ilk yarı maçlarından daha zorlu olurken  takımların var gücü ile maçlara çıktığı son kozlarını oynadığı gözlerden kaçmadı. Grubumuzda ilk 10 takım play off oynamak için yoğun çaba harcarken mağlup olan takımlar teknik adam değişikliğine gitmekte.

Yorumlar (0)