banner851

banner955

İKİ YAŞ GRUBUNDA BİRİNCİ OLAN TAKIMLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Bolu’ da düzenlenen Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol grup müsabakalarında, Akçakoca Bahaettin Güçlü Ortaokulu iki ayrı yaş grubu takımları tüm rakiplerini yenerek grup birincisi oldular. Başarılarına bir yenisin ekleyen Bahaettin Güçlü Ortaokulu, Türkiye yarı Finallerine çıkmayı hak etti. Yine aynı turnuvada, Bahaettin Güçlü Ortaokulu voleybol takımı, Yıldız Erkekler Voleybol maçları sonunda tüm rakiplerini yenerek yarı finallere gitmeyi hak kazandı.

Spor 08.03.2022, 17:08 08.03.2022, 17:15
74
İKİ YAŞ GRUBUNDA BİRİNCİ OLAN TAKIMLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
banner1032

İKİ YAŞ GRUBUNDA BİRİNCİ OLDULAR KUPALARINI ALDILAR

Bolu ilinde gerçekleşen Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Voleybol  müsabakalarına katılan Düzce Bahaettin Güçlü Ortaokulu her iki yaş grubunda birinci olarak çıktı ve başarılarına bir yenisini daha ekledi. Her iki grupta da birinci olan Bahaettin Güçlü Ortaokulu takımlarından  Yıldız Erkekler Türkiye yarı finallerine, Küçük Erkekler takımı da yarı finallerinde yer almayı başardılar.

BAHAETTİN GÜÇLÜ ORTAOKULU TAKIMLARI FİNALLERDE

 Düzce Bahaettin Güçlü Ortaokulu böylece bu güne kadar elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekleyerek adeta tarih yazmış oldu. Bahaetttin Güçlü Ortaokulu takımları yapılan törenle kupa ve şiltlerin aldılar. Başarılı sporcularımız birlikte fotoğrafta çektirirken sevinçleri de gözlerinden okunuyordu.

Haber: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı