banner851

banner955

İKİNCİ MÜSABAKA

Düzcespor’un çiçeği burnundaki forvet transferi Malik Karaahmet Covid 19 testi yaptırıldıktan kampa katılmasına izin verildi.

Spor 04.09.2020, 10:34
988
İKİNCİ MÜSABAKA
banner1032

Düzcespor’un Keçiörenspor’dan transfer ettiği Malik Karaahmet’in Bolu Karacasu kampına katıldığı öğrenildi. Düzcespor orta sahada savunmaya ve kenara alınacak oyucularla transfer sezonunu kapatacak. Düzcespor çalışmalarına tam gaz devam ederken oyuncuların yorgun ve bitkin düştüğü gözlerden kaçmadı ve temponun her gün arttığı bilgisine ulaşıldı.

2. HAZIRLIK MÜSABAKASI OYNANDI

Düzcespor Eyüpspor ile 2. Hazırlık Müsabakası oynanırken kalede Furkan, savunmada Enver, Oğulcan, Onur, Abdullah ve orta sahada Bulut ve Sıddık, kenarlarda ise Metin, Nevzat ve bunların önünde Yusuf, ileri uçta Ömer Faruk şeklinde sahada yer aldı. Düzcespor ikinci yarıya Oğulcan yerine Hazarcan, Bulut’un yerine  ise Barış oyuna dahil etti. Düzcespor, Eyüpspor maçından 1-0’lık mağlubiyetle ayrılırken, oyuncuların bir gün önce yapılan ağır idmandan dolayı yorgun oldukları gözlerden kaçmadı. Düzcespor - Eyüpspor müsabakasının sonlarında bazı istenmeyen küçük tartışmalara oldu. Düzcespor ilk hazırlık maçında çok iyi gözükürken, ikinci maçında ki performans kaybı gözlerden kaçmadı. Bunun nedeninin ise oyuncuların yorgun olmaları olduğu düşünülüyor. Düzcespor bu maçtan sonra iki hazırlık maçı daha oynayıp Düzce iline dönecek.

banner844
Yorumlar (0)
29
açık