banner851

banner614

İlk iki için mücadele ediyorlar

Çay-Der'in düzenlediği Futbol Turnuvası başladı. Beş takımın bulunduğu ve Tek Devreli Lig usulüne göre oynanan maçta takımlar ilk iki için mücadele edecek.

banner619
Spor 10.07.2009, 17:01
195
İlk iki için mücadele ediyorlar

Çay-Der'in düzenlediği Futbol Turnuvası başladı. Beş takımın bulunduğu ve Tek Devreli Lig usulüne göre oynanan maçta takımlar ilk iki için mücadele edecek. İlk ikiye giren takımlar yine aralarında maç oynayacak. Turnuvaya, Kartalspor, Çayspor, Sevinçspor, Aydınpınarspor ve Fırtınaspor katılıyor. İlk maç Kartalspor ile Sevinçspor arasında oynandı. 20'şer dakikadan 40 dakika oynanan müsabaka karşılıklı ataklarla başladı. Hareketli geçen mücadelede maçın başlarında Sevinçspor golü atan ilk taraf oldu. 10. dakikada Sevinçspor geliştirdiği atakta oyuncusu İshak ile 1-0 öne geçti. Dengede geçen mücadelede takımlar birbirlerinin ceza sahası içinde tehlike oluşturdu. Kartalspor beraberlik için girdiği gol pozisyonlarını değerlendiremedi.

İlk yarı Sevinçspor 'un 1-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarıya hızlı başlayan taraf Kartalspor oldu. Maçın 24. dakikasında Kartalspor iyi oyununu İbrahim'in attığı gol ile süsledi. Beraberlikten sonra takımlar öne geçebilmek için ataklar gerçekleştirdiler. Ancak aradıkları golü bulamadılar. Karşılaşmanın sonlarına doğru Kartalspor rakibi karşısında etkili oldu. Yaptığı ataklarda 38. dakikada oyuncusu İsmail ile maçta durumu 2-1 yaptı. Kalan dakikalarda başka gol olmadı. Kartalspor geriye düştüğü maçta attığı gollerle sahadan 2-1 galip ayrılmayı başardı.

Kartalspor: Furkan, Ahmet, Murat, Hakan, Alperen, İbrahim, Gürkan, Ahmet Balkancı, Okan, Furkan Çetinkaya, İsmail

Sevinçspor: Suat, Abdurrahim, Burak, Muhammet, Yunus, Cesim, Nurullah, Ercan, Oğuz, İshak, Adem

banner844
Yorumlar (0)