banner615

banner614

banner701

İLK KEZ YÜZÜMÜZ GÜLDÜ

banner619

GCT Düzce basketbol ve voleybol takımları bu hafta oynadıkları müsabakaları kazanarak çifte galibiyet ile haftayı kapattı.

Spor 09.11.2020, 11:40 09.11.2020, 11:46
795
İLK KEZ YÜZÜMÜZ GÜLDÜ
banner785

Global Connect Travel firmasına bağlı Düzce basketbol takımı deplasmanda karşılaştığı Bornova Belediyespor’u 77-75’lik skorla yenmeyi başardı.

GCT Düzce ilk periyodu 29-24 önde tamamladı.  2.periyotta ise GCT Düzce skor üstünlüğünü sürdürerek 45-38 ilk devreyi önde tamamladı.  3.periyotta iyi bir oyun ortaya koyan Bornava Belediye basketbol takımı bu sette farkı kapatarak 62-56’lık skorla önde tamamladı. Son periyotta ise GCT Düzce sahada daha baskın bir oyun ortaya koyarak maçın skorunu belirledi. Müsabakanın bitiş düdüğüyle GCT Düzce basketbol takımı Bornava Belediye basketbol takımına karşı zorlu mücadelen galip gelerek maçı 77-75’lik skorla kazanmayı bildi.

Voleybolda ilk defa yüzümüz güldü

Düzce 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda oynanan voleybol müsabakasını GCT Düzce voleybol takımı rakibi Kula Belediyesi’ni 3-2’lik set skoruyla yenerek ilk galibiyetini almayı başardı. GCT Düzce, Kula Belediyesi karşısında ilk seti 18-25’lik skorla kaybetti. 2. sette daha fazla atakları ile rakibini darlayan GCT Düzce bu seti 25-15’lik skorla kazanarak durumu 1-1’lik set skoruna getirdi. GCT Düzce 3. seti de 25-23’lik skorla kazanarak set skorunda 2-1 öne geçti. 4. sette ise kıran kırana geçen mücadele rakip Kule Belediyesi oyunu bırakmayarak bu seti 25-23’lük skorla kazanarak set skorunda durumu 2-2’ye getirerek maçı 5. sete uzatmayı başardı. Son set ise nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. GCT Düzce 15-13’lük skorla son seti de kazanarak Lig’de ilk galibiyetini almış oldu. Lig’de  ilk galibiyetini alan GCT Düzce Voleybol takımı oyuncuları maç sonrasında büyük sevinç yaşadı.

Yorumlar (2)
İsmail AKÇA 2 hafta önce
Hata yapan bir insanı devamlı olarak hata yapacak Gözü ile bakmak yanlıştır Bir insan ev sahibi olarak birini davet etmiş ise Davete icap etmek Sünnettir Örf Adedet Bilmek gerek Kendi nefsine göre hareket etmek yanlıştır Rencide eden insan AHİRETTE hesap verir ALLAH cc her ne suç ile gelir isen gel affederim bana kul hakkı ile gelme der Bu durumu Vesvese yapan her kim olursa olsun Bu Kişiler de Hak altında kalır Adaletli olmak gerekir ise Yapılan hareket Doğru değildir Asla Tastik etmiyorum Yapılan hareket yanlıştır MHP Kişilerin Kendi iç güdülerine göre Hareket edilecek yer değildir önce milletim sonra partim ve ben Düşüncesi ile Hareket etmeliyiz Ben Şahsım Ve MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ Adına Öncelikle Kaynaşlı Halkından ve Birol Şahin Başkandan Özür dilerim Yapılan Hata Nedeni ile MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖNÜL ELÇİSİ Olarak.
KERİM 2 hafta önce
BASKETBOL TAKIMI 3 TE 3 YAPARAK ZİRVEDE ONU NİYE BAŞLIK YAPMIYOSUN MUSTAFAA YILDIRIMM,HABERCİLİK ANLAYIŞIN BU MU SENİN YOKSA DÜZCEYİ TEMSİL EDEN ZİRVEDE OLAN TAKIMA KASTIN MI VAR?
açık