banner851

banner614

İLKER’İN YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

Düzce’nin deneyimli kalecilerinden İlker Engin’in yeni takımı belli oldu. Engin’in yeni durağı Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Sapancaspor oldu.

banner619
Spor 30.01.2018, 10:25 30.01.2018, 12:00
981
İLKER’İN YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

Sezon başında Kaynaşlı Belediyespor kalesini koruyan tecrübeli oyuncu İlker Engin Sapancaspor ile anlaşma sağladı. Kaleci Engin, 1985 doğumlu olup sırasıyla Düzce Belediyespor, Gümüşova Belediyespor, Burhaniyespor, Beyköy Belediyespor, Sorgunspor, Gebze Sultan, Karadeniz Ereğli Belediyespor, Eskişehir Demirspor, Düzcespor ve Kaynaşlı Belediyespor formalarını giydi.

Engin, sezon sonuna kadar BAL takımlarından Sakarya Sapancaspor formasını giyecek.

Yorumlar (4)
Ey Kaynaşlı 4 yıl önce
Yektanında geçen yıl sattıgınız maçlarında ahı ile daha çok çekeceksıniz. İnsanların ahını alıp bir yerlere varacağınızımı sanıyordunuz.
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Sezon başında sözler verip yerine getirmeyen kaynaşlılı yöneticiler bu işi bilmiyorsunuz elinize yüzünüze bulaştırdınız.. kaleciniz Yektaya yaptığınız haksızlık sizi bitirecek..kimsenin ahı yerde kalmaz.. çocuğa neler yaptınız beee
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Dün sosyal medya hesabıncan sapanca diye hikaye atmıştı o zaman belliydi oraya gittiği neyse casii başarılar.Orada ki adamlara fön çekmeyi unutma :)
SERHAT 4 yıl önce
KAZIM ABİ BU KAFAYLA BUNDAN Bİ CACIK OLMAZ