banner851

banner955

İSA YAZICI’YI ZİYARET ETTİ…

Kırıkkale’de düzenlenen Halter Yıldızlar Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olan Cumayeri Ortaokulu öğrencisi, Şevval İnce, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’yı antrenörleri eşliğinde ziyaret etti.

Spor 13.03.2022, 14:54
393
İSA YAZICI’YI ZİYARET ETTİ…

İl Müdürü İsa Yazıcı,  ziyarette, Düzce’ye bir başarı yaşatarak gurur kaynağımız olan genç halterci Şevval İnce’yi tebrik edip her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.

 “HER ZAMAN DESTEK OLMAYA HAZIRIZ”

02-06 Mart 2022 tarihleri arasında Kırıkkale’de düzenlenen Halter Yıldızlar Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda 40 kiloda ilimiz adına ter döken ve turnuvayı üçüncü tamamlayan Şevval İnce antrenörleri Yasin Aydın ve Dilek Demirdeler ile birlikte Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.  Ziyarette, genç halterci Şevval İnce’yi tebrik eden ve ödüllendiren İl Müdürü İsa Yazıcı, kendisine her türlü desteği verecekleri ifade etti.

MİLLİ TAKIMA ÇAĞRI BEKLİYOR

Başarılı halterci Şevval İnce’nin Nisan ayında açılması planlanan Yıldızlar Dünya Şampiyonası İçin başlayacak olan Türk Halter Milli Takımı hazırlık kampına katılması beklenen Cumayeri Orta Okul öğrencisi Şevval İnce’nin bu kampta da başarılı olması bekleniyor.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu