banner851

banner614

IŞIKLANDIRMALAR YETERSİZ

banner619

Düzce’de gece oynanan maçlarda sahaların aydınlatmasının yetersiz olması sakatlığa davetiye çıkarıyor.

banner846
Spor 13.11.2017, 17:36 13.11.2017, 17:40
379
IŞIKLANDIRMALAR YETERSİZ
banner844

Pazar akşamı oynanan Kirazlıspor-Aydınpınarspor karşılaşmasında oyuncu ve hakemlerin topu görmesinde zor anlar yaşadığı ve Aydınpınarspor oyuncularının sakatlandığı görüldü.

Oyuncu ve hakemler Şıralık 1 No’lu sahada ışıkların yetersiz olduğunu söyledi. İzleyenler de bu ışıklandırmaların yetersiz olduğunu ve böyle müsabakalarda oyuncuların sakatlıklarla karşı karşıya kalabileceğini belirtti.

Spor çevresi, akşam saatlerinde maçların oynanmamasını isterken eğer oynatılacaksa ışıklandırmanın yeterli seviyeye gelmesi için bütün sahalarda ışıklandırmanın yapılması gerektiği belirtildi. Spor çevresi, ilçelerde,  Şıralık 2 No’lu sahada ve Nurettin Zafer sahasında akşam maçı oynamaya elverişli olup olmadığını yetkililerin araştırmasını istedi.

Yorumlar (4)
Doğru tespit 4 yıl önce
Yeter artık yapın bu sahaları birilerinin burnu kanamadan bu ışıklarda top oynanmaz
amatörce 4 yıl önce
bende amatör takım sorumlusuyum sahalarda ışık sıkıntısı yok sadece sahaların sayısı az. tam sahayı şimdiye kadar hiç kullanamadık nerdeyse. yetkililer merkeze bir kaç saha daha yaparsa amatör takımlar rahatlar.
Dirilis 4 yıl önce
Malesef isiklandirmalar yetersiz gitsinler Bolu karacagirdaki sakaryadan erenler sahalsahalarına baksınlar oralarida gençlik spor bakanlığının yapmış olduğu sahalar ışıklandırma süper burda niye yetersiz
SALİH 4 yıl önce
Hafta içi ve cumartesi birçok takımın oyuncusu çalışıyor 17:00 de işten çıkıyor,nasıl oynayacaklar daha erken,ışıklar idare eder ama arttırılması lazım.bir iki tane adamın fikrini spor çevresi diye yazmayın.