banner851

banner614

ISRARLAR SÜRÜYOR

banner619

Düzceli iş insanı ve Modafen Başkanı Fatih Kanberoğlu’a 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı teklifi yapıldığı öğrenildi.

banner846
Spor 29.10.2020, 12:05
3141
ISRARLAR SÜRÜYOR
banner844

Modafen Kulübü Başkanı ve Düzceli iş insanı Fatih Kanberoğlu’na 2. Lig ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı teklifi yapıldığı öğrenildi. 2. Ligde ve 3. Ligde bulunan birçok takım Başkan Kanberoğlu’na başkanlık teklifi yaparken bu sayının günden güne arttığı gelen bilgiler arasında. Düzcespor Kulübü’nün de Kanberoğlu’nun başkanlığına destek verdiği öğrenilirken, Başkan Fatih Kanberoğlu’nun düşünmek için süre istediği gelen bilgiler arasında yer aldı.

KÜÇÜK BÜTÇE İLE BÜYÜK BAŞARILAR ELDE ETTİ

Önceki yıllarda Düzcespor Yönetim Kurulu’nda bulunan, Düzcespor üyesi olan Modafen Başkanı Fatih Kanberoğlu, İstanbul ilinde kısa sürede büyük başarılar elde etti. 2. Amatör Küme’den başlayarak kısa zamanda 3. Ligde mücadele veren Modafen Kulübü, küçük bütçelerle büyük başarılar elde etmeyi başardı. Takımını kolej havasında sürdüren ve birçok Düzceli genç oyunculara ve personele yer veren Modafen takımı İstanbul ilinde örnek kulüp olarak gösterilmekte. Başkan Kanberoğlu kendisinin ilk önce Düzcespor’lu olduğunu Düzcespor’un şampiyon olmasını, daha sonra da Modafen takımının play off oynamasını arzu ettiğini belirtti.

Yorumlar (1)
Murat 7 ay önce
Basarilar daim.olsun DUZCEMIZIN gururu ve duzcemizden modefen sporda olan sporcularimıza ve saim.hocamizada basarilar inşallâh
23°
açık