banner851

banner614

İŞTE EN AVANTAJLI TAKIMLAR

3. lig 1. Grup’ta 20. Haftanın sonunda Aksarayspor 20 maçta aldığı 39 puan ile lider durumda 2. ve 3. Sırada yer alan Artvin Hopaspor ve Serik Belediyespor bulunuyor.

banner619
Spor 30.01.2020, 11:22
582
İŞTE EN AVANTAJLI TAKIMLAR

Grubumuzda oynanan ve kalan maçlarda kim şampiyon olur kim play of oynar sorusu akla gelirken hangi takım daha avantajlı bunu araştırdık. Aksarayspor 39 puanı bulunurken kalan 14 maçın 6 iç sahası 8 deplasman maçı bulunuyor. İkinci sırada yer alan Artvin Hopaspor takımı 7 iç saha 7 deplasman maçı bulunurken aynı puana sahip olan Serik belediyespor 8 iç saha 6 deplasman maçı bulunuyor. Erzincanspor 6 iç saha 8 deplasman Çatalcaspor 7 iç saha 7 deplasman maçı bulunuyor. Karaköprü Belediyespor ise 8 iç saha 6 deplasman maçı bulunmakta. Sulanbeyli Belediyespor ise 8 iç saha 6 deplasman maçı bulunurken Düzcespor son 14 maçının altısını deplasmanda sekizini Düzce 18 Temmuz stadyumunda oynayacak. Bu duruma göre deplasmanı az olan takımlar Düzcespor, Karaköprü Belediyespor,Sultanbeyli Belediyespor ve Serik Beldiyespor takımları en fazla deplasmana çıkan takımlar ise Aksaray Belediyespor, Erzincanspor Artvin Hopaspor,Bucaspor ve Çatalcaspor bu duruma göre  lig’te en avantajlı takımlar Serik Belediyspor, Karaköprüpsor  ve Düzcespor. 
EN AVANTAJLI TAKIMLAR
Yapılan araştırmalar sonunda deplasmanlara en az çıkan Serik Belediyespor, Karaköprü Belediyespor ve Düzcespor takımları gözükürken diğer takımlar 8 müsabakayı deplasmanda oynayacak. Düzcespor altı deplasmana çıkarken bu takımlar Tokatspor, Sultanbeyli Belediyespor, Orduspor, Serik Belediyespor, Karaköprü Belediyespor ve Yomraspor deplasmanları Serik Belediyespor Yomraspor,Artvin Hopaspor,Sultanbeyli Belediyespor, Karaköprü Belediyespor, Bucaspor ve Erzinspor deplasmanlarına çıkacak. Karaköprü Belediyespor ise  Çatalcaspor Kızılcabölükspor,Tokatspor, Orduspor,Silivrispor ve Çankayaspor deplasmanlarına çıkacak. Lider durumda bulunan Aksaray Belediyespor 8 deplamanına çıkarken bu takımlar Silivrispor,Çankayaspor,Şile Yıldızı,Düzcespor,Manisaspor,Yomraspor, Artvin Hopaspor ve Sultanbeyli Belediyespor.
TEMSİLCİMİZ DÜZCESPOR'UN KALAN MAÇLARI 

banner844
Yorumlar (0)