banner851

banner614

İŞTE SON GELİŞMELER

Düzcespor transfer komitesi ilk transferini Osman Keçelioğlu’nu alarak gerçekleştirmişti. Diğer nokta transferlerin çalışmasını başkan Gökhan Kapoğlu’nun titizlikle yürüttüğü bilgisine ulaşıldı.

banner619
Spor 19.01.2021, 16:58
1320
İŞTE SON GELİŞMELER

Düzcespor transfer komitesi ve başkan Kapoğlu ilk transferi Osman Keçelioğlu’nu yaparak gerçekleştirdi. Başkan Kapoğlu ve transfer komitesi ilk etapta orta saha oyuncusu ile anlaşmak üzere olduğu gelen haberler arasında yer alırken bu transferin birkaç gün içinde sonuçlanacağı bilgisine ulaşıldı.

HAZIR OYUNCULAR PEŞİNDEYİZ

Düzcespor transfer komitesi ikinci yarının başlamasına karşı transfer olacak oyuncuların hazır olmasına dikkat ederken anlaşılan oyuncuların kulüpleriyle olan pürüzleri oyuncuların kendilerinin çözmeleri yoluna gittiği öğrenilirken kısa sürede bütün transferlerin bitirileceği bilgisine ulaşıldı. Düzcespor’un alacağı oyuncuların bir üst liglerden olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Taraftarın sabırsız olduğu gözlemlenirken hazır oyuncu ve kulüpleriyle mukavelesi olan oyuncuların kulüplerinden ayrılması kolay olmadığına dikkat çekildi.

DÜN 15.00’DE SİVAS BELEDİYESPOR

Düzcespor’un dün saat 15.00’de Sivas Belediyespor ile özel bir karşılaşma yaptığı ve yeni transfer Osman Keçelioğlu’nun karşılaşmada oynadığı öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)